TOPlist

5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů: Pokémon Go speciál

Pokemon Go special – nahled

Pokémonová mánie je v plném proudu a my i dnes výjimečně trochu odbočíme a podíváme se zajímavé zboží z čínských obchodů, které souvisí s Pokémony a hraním Pokémon Go. Vítáme vás u dnešního dílu Pokémon Go speciál.

1) Plyšáci Pokémonů

Sami jsme se mnohokrát přesvědčili, že mezi hráče Pokémon Go patří mnoho žen. Jak udělat hráčkám této hry radost? Určitě roztomilým plyšákem nějakého oblíbeného Pokémona. Neznamená to samozřejmě, že by sis jej nemohli koupit ani hráči mužského původu, ale u žen je to přeci jen většinou vítanější. V čínských obchodech se nachází mnoho podob i velikostí, my vám v díle Pokémon Go speciál přinášíme tipy na některé z nich. Rozhodně se ale můžete porozhlédnout i po dalších „modelech“, kterých je v čínských obchodech požehnaně.

Pokemon go special - plysak

2) USB flash disk Pikachu

Vraťme se trochu k IT. Pokud se chcete ještě více naladit na vlnu Pokémonů nebo překvapit své přátele a blízké, můžete sáhnout po speciálním Flash disku ve tvaru Pokémona Pikachu. Flash disk sice nabídne kapacitu „jen“ 8 GB a přenosová rychlost USB 2.0 také nebude trhat rekordy, ale pro běžný přesun dat a hlavně jako dárek pro nadšence Pokémonů výborné.

Vlastnosti:

 • USB flash disk ve tvaru Pikachu
 • USB 2.0 standard
 • kapacita 8 GB

Pokemon go special - flah disk

Cena: 176 Kč (eBay)

3) Silikonový kryt Pikachu

Dnešní Pokémon Go speciál znovu využije slavné postavičky Pikachu, tentokrát jako gumový obal pro telefon. Díky němu dáte ihned při hledání Pokémonů vědět ostatním, že patříte mezi trenéry. Opět jsme přesvědčeni, že tento dárek udělá radost spíše ženám. Kryt je dostupný pro několik oblíbených modelů s Androidem.

Vlastnosti:

 • silikonový kryt na motivy Pokémona Pikachu
 • kompatibilní přístroje: Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy S6, Huawei Honor 4C, Huawei Ascend P8 Lite P8 Mini, Samsung Galaxy Note4, Samsung Galaxy A5, Samsung Galaxy A7

Pokemon go special - pikachu kryt

Cena: 122 Kč (eBay)

4) Pokémon kšiltovka

Je ještě jeden zaručený způsob, jak dát ostatním ihned vědět, že jste trenérem Pokémonů. Stačí nosit na hlavě kšiltovku, kterou nosil i hlavní hrdina seriálu. Tuto kšiltovku vám přinášíme v našem díle Pokémon Go speciál. Cena zůstává příjemně při zemi.

Pokemon go special - ksiltovka

 

Cena: 166 Kč (Amazon)

5) 5000mAh powerbanka od Xiaomi

Poslední tip na zboží v díle Pokémon Go speciál sice na první pohled s chytáním Pokémonů nesouvisí, ale při hraní a putování krajinou se vám bude hodit. Hra Pokémon Go extrémně vysává baterii telefonu a je téměř vyloučené hrát několik hodin v kuse bez dobíjení. Na cesty se vám tak bude hodit nabíječka – vybrali jsme pro vás model s kapacitou „jen“ 5000 mAh, protože je tato baterie od Xiaomi lehká a skladná. Můžete ji tedy nosit stále s sebou a na jeden den hraní by měla stále stačit.

Vlastnosti:

 • kapacita 5000 mAh
 • výstupní proud 2,1 A
 • hmotnost: 152 g

Pokemon go special - 5000mAh xiaomi powerbank

Cena: 364 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=“43″ title=“true“ description=“true“]

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

Pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 66. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů v díle Pokémon Go speciál vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)