Podívejte se na úchvatné 8K video Galaxy S20 Plus. Severní pól vypadá lákavě

samsung galaxy s20 plus 8k video

YouTube kanál Christou Visuals nedávno publikoval video, na kterém ukazuje video schopnosti nové vlajkové lodi od Samsungu. Výlet kolem souostroví Lofoten zaznamenal Galaxy S20 Plus v 8K rozlišení a rozhodně to stojí za shlédnutí. Přesvědčit se můžete sami, video má totiž pouhých 51 sekund.

Tým se při nahrávání spoléhal výhradně na výchozí aplikaci Fotoaparát, přičemž na některé záběry byl použit gimbal (vylepšený režim Super Steady Video umí zatím “pouze” 4K rozlišení) a samozřejmě soundtrack byl přidán zvlášť. Jinak není video nijak upraveno. Lofoten je jedním z nejseverněji osídlených oblastí. Leží uvnitř polárního kruhu a pouhých 2 400 km od severního pólu.

The Arctic Circle / Samsung Galaxy S20+ [8K]

The Arctic Circle / Samsung Galaxy S20+ [8K]

Video vypadá úžasně akorát škoda, že nemáme 8K televizi, abychom si ho mohli vychutnat v plném rozlišení. Má vlastně vůbec někdo 8K televizi? V každém případě si můžete prohlédnout naší recenzi na Galaxy S20, kde naleznete další podrobnosti ohledně schopnosti fotoaparátu.

Jak se vám líbí 8K video Galaxy S20 Plus?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)