TOPlist

Poco X5 5G od Xiaomi nejspíš dorazí před koncem roku, co přinese?

Poco X5 5G od Xiaomi

Poco X5 5G od Xiaomi by se mělo dočkat představení ještě v rámci tohoto roku. Nasvědčují tomu informace z amerického certifikačního úřadu FCC a BIS – což je úřad pro idické normy. Novinka bude s vysokou pravděpodobností nabízet slušný herní výkon a IPS displej.

Poco X5 5G od Xiaomi se Snapdragonem pod kapotou

Aktuálně sice nemáme žádné oficiální informace o připravované novince, nicméně data poskytnutá americkým FCC, indickým BIS a leakery se poměrně hezky shodují. Dle nich se chystá jak indická (respektive globální), tak i čínská verze, která patrně na trh vyrazí pod značkou Redmi. Brzké představení pak naznačil šéf indického zastoupení Xiaomi, přičemž neoficiální zdroje hovoří o představení ještě v roce 2022. A s jakou hardwarovou výbavou by se údajně mělo Poco X5 5G od Xiaomi vytasit?

Poco X5 5G od Xiaomi

Inu, na první pohled zajímavější než v případě Poco X4 Pro 5G, které nás příliš nezaujalo. O výkon by se zde měl starat vylepšený Qualcomm Snapdragon 778G+. Další výbava by pak měla zahrnovat 120Hz IPS displej spolu se 4900mAh baterií. Zajímavě pak zní informace o nasazení operačního systému Android 13 spolu se novou verzí nadstavby MIUI 14. Dle popisu v databázi amerického úřadu FCC by pak design zad telefonu měl obsahovat obdélníkový modul fotoaparátu.

Myslíte, že by mohla být sázka na IPS displej dobrá volba?

Zdroj: 91mobiles.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)