POCO M3 vizuálně: Rendery ukazují na zajímavé zpracování zad

rendery POCO M3

Očekává se, že 24. prosince představí společnost POCO (dříve patřící oficiálně pod Xiaomi) nový model telefonu s označením M3. Před pár dny jsme měli možnost nahlédnout na pár základních parametrů, které odhalily certifikační procesy. Teď máme díky renderům z redakce 91mobiles možnost posoudit údajný vzhled tohoto připravovaného mobilu. Zaujme hlavně pohled na jeho zadní stranu, kde je k nalezení několik odvážných designových prvků. Rendery POCO M3 ukazují třeba na obří panel s fotoaparáty. Plocha a rámeček kolem foto objektivů hodně připomínají nedávno odhalené OnePlus 8T ve speciální edici ke hře Cyberpunk 2077.

rendery POCO M3 91mobiles

Celkem tři senzory se nacházejí na boku, ale celá “plotna” se táhne až k druhému okraji tak, že je na zádech souměrná. Rendery POCO M3 zohledňují i dřívější úniky k displeji, který má mít rozlišení FHD+, úhlopříčku 6,53 palce a průstřel pro přední kameru nahoře uprostřed. Mezi další specifikace mají patřit procesor Qualcomm Snapdragon 662, baterie s kapacitou 6000 mAh, 18W nabíjení a 48megapixelový hlavní foťák. za zmínku určitě stojí i to, že by měl mít mobil na zádech efektní tónování složené ze dvou barev. Není vyloučeno, že POCO M3 bude přejmenovanou verzí Redmi Note 10.

Která barva vám přijde nejhezčí?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V kapse stále nosí starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)