Další POCO telefon na obzoru. Půjde zase o přejmenovaného “bráchu”?

POCO M3 parametry

Telefonů značky POCO není na trhu moc a na rozdíl od mobilů mateřské značky Xiaomi tedy víc zaujme, když má dojít k oznámení nového. Zdá se, že se této situace dočkáme během pár dní, ještě do konce měsíce. Podle úniků představí 24. listopadu společnost POCO nový model s označením M3 a existují také první odhady, jakými parametry by mohl disponovat. Ve světě Xiaomi telefonů asi příliš nepřekvapí, že specifikace hodně připomínají již existující telefon. Pravděpodobně tedy opět dojde na prodej stejného telefonu pod různými jmény v různých regionech.

Odhadované parametry POCO M3 hovoří například o čipsetu Qualcomm Snapdragon 662 a operační paměti o velikosti 4 GB. Už jen tyto dva údaje, které pocházejí z benchmarkových měření, spojují POCO mobil s chystaným Redmi 10. Ten má úplně stejné specifikace. Budoucímu vedení stejného mobilu pod různými jmény nasvědčuje i fakt, že se to samé stalo o generaci dříve. POCO M2 je jen převlečený Xiaomi Redmi 9.

Jak obecně vnímáte značku POCO?

Zdroj: xtoday

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)