Starší Poco M3 se dočká Androidu 12 s MIUI 13

poco m3 miui 13

Společnost Xiaomi má velkou část svých novějších telefonů aktualizovanou na systém MIUI 13, a nyní se dočkal další z levnějších modelů. Včera jsme vás informovali o tom, že aktualizace míří na levné Redmi 9T a nyní se dočkalo také POCO M3, tedy nižší střední třída z roku 2020, která měla po vybalení z krabičky nainstalovaný systém Android 10 s MIUI 12.

Poco M3 se dočká systému Android 12 s MIUI 13

Aktualizace se označuje jako 22.4.2 a v současné době se testuje interně. Pokud tedy nenastanou žádné výraznější problémy, začne se Android 12 s MIUI 13 na Poco M3 šířit jako stabilní aktualizace. Obvykle čínská firma testuje systém přibližně tři měsíce a poté jej začne rozšiřovat. Podobný scénář lze tedy očekávat i v tomto případě.

poco m3 android 12

Co se týče nových funkcí, zde jen velmi těžko odhadovat, které novinky se do Poco M3 dostanou. Zatímco některé z novinek, které jsme vám popisovali v jednom z článků se dočkají všechny telefony, některé náročnější funkce čínská firma schovává pro výkonnější telefony.

Jak jste zatím spokojení s Poco M3?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)