TOPlist

Nevydané POCO F6 (Pro) se už prodává v Česku! Ceny jsou atraktivní

POCO F6 Česko
  • POCO zítra představí vyhlížené smartphony F6 a F6 Pro
  • Již nyní se dají pořídit u jednoho českého prodejce
  • Ceny jsou vzhledem ke specifikacím velmi lákavé 

V Dubaji se zítra na tiskové konferenci značky POCO představí nejen tablet POCO Pad, ale také vysoce očekávané zabijáky vlajkových lodí POCO F6 a POCO F6 Pro. Přímo na místě bude přítomen náš kolega Libor Foltýnek. My z redakce, co jsme zůstali v Česku, jsme si mezitím všimnuli, že oba dosud oficiálně nevydané telefony již lze zakoupit u jednoho z tuzemských prodejců. Cena je přitom lákavá.

Jak POCO F6, tak i jeho vylepšeného Pro sourozence jsme spatřili v katalogu internetového obchodu ONLINESHOP.CZ. Zatímco základní model je ve třech barevných verzích a konfiguraci 12/512GB veden s cenou 11 965 Kč, vybavenější verze v černé či bílé barvě a variantě 12/512GB stojí 14 925 Kč. POCO F6 Pro má být k dostání také se 16 GB RAM a 1TB úložištěm, cenu téhle konfigurace nicméně neznámé. V současné chvíli taktéž nedokážeme potvrdit, jak moc jsou částky uvedené v e-shopu odpovídající oficiálním cenám pro český trh.

Co se specifikací týče, POCO F6 bude spoléhat na relativně nedávno vydány procesor Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3, 6,67” CrystalRes AMOLED panel s rozlišením 1,5K a 120Hz obnovovací frekvencí, 5000mAh baterii podporující 90W dobíjení kabelem a 50Mpx hlavní fotoaparát s OIS v doprovodu 8Mpx ultra širokoúhlé kamery.

Dražší model z dvojice dostane čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, 6,67” Flow AMOLED panel s WQHD+ rozlišením, 120Hz frekvencí a 4 000nitovým peak jasem, 5 000mAh baterii, kterou tentokrát půjde dobíjet 120W výkonem, trojici žádných fotoaparátů v čele s 50Mpx hlavním senzorem s OIS a kovový rámeček.

Zdá se vám cena POCO F6 (Pro) přiměřená?

Zdroje: vlastní, X (1, 2)

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)