TOPlist

První POCO tablet má být král zábavy. Oslní velkým displejem

POCO tablet
  • Že POCO vydá svůj první tablet, slýcháme už několik měsíců
  • Zařízení s názvem POCO Pad bylo nyní oficiálně potvrzeno
  • Dostane velký displej, s nímž potěší hráče a příznivce filmů či seriálů

Už pár měsíců se spekuluje, že značka POCO, spadající pod čínský technologický kolos Xiaomi, představí svůj první tablet. Nejprve se předpokládalo, že půjde o přeznačený Redmi Pad Pro, avšak poté, co se potvrdila globální dostupnost tohoto atraktivního stroje, mnozí začali nad existencí POCO tabletu pochybovat. Teď už ale k jakékoli skepsi není důvod.

Ve čtvrtek 23. května hodlá POCO představit vyhlížené smartphony F6 a F6 Pro a dnes ráno značka na sociální síti X potvrdila, že se spolu s nimi odhalí také tablet POCO Pad.

Zatímco konkrétní parametry k dispozici nemáme, neboť se výrobce s detaily o výbavě příliš neotevřel, víme, že POCO Pad nabídne velký displej, díky němuž půjde tablet označit za krále zábavy. Takhle na něj láká samotná firma, jenže zda tomu tak skutečně bude, se dozvíme až ve chvíli, kdy se dostane na pulty obchodů. Jedno je ale jisté – tablet bude (minimálně tedy marketingově) cílen především na milovníky hraní videoher a sledování filmů či seriálů.

Co myslíte, že POCO Pad nabídne?

Zdroj: X

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)