Superlevné POCO C65 v prodeji. Nejlevnějších 256 GB na trhu!

POCOC65
  • POCO C65 patří k nejlevnějším telefonům na trhu
  • Výrobce nabízí několik barevných variant a dvě paměťové verze
  • Oficiální prodej už odstartoval, u prodejců bude telefon skladem příští týden

Nejvíce pozornosti dlouhodobě vzbuzují ty nejvybavenější a nejdražší mobilní telefony na trhu, typický představitel takového telefonu bude spoléhat na procesoru Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, bude mít Android 14 a excelentní fotoaparát. Pojďme se ale mrknout na opačný konec tohoto seznamu.

Konkrétně na POCO C65, které se v těchto dnech začíná prodávat. Telefon nabízí procesor Mediatek G85, 6 GB operační paměti a baterii s kapacitou 5000 mAh, u které můžete energii doplnit pomocí 18W nabíjení. Telefonu dokonce nechybí ani sluchátkový konektor. Kam až výrobce stlačil cenu?

POCOC65

POCO cenu dokázalo stlačit velmi nízko, základní verze s úložištěm 128 GB je v prodeji za 2390 korun, varianta s dvojnásobnou kapacitou úložiště je za 2990 korun. Díváme se na nejlevnější telefon s touto kapacitou úložiště na českém trhu! Na výběr jsou tři barevné varianty, kromě klasické černé verze si můžete pořídit modrou nebo fialovou verzi, přičemž právě ta na mě působí nejatraktivnějším dojmem.

Zpátky k výbavě – hlavní fotoaparát má rozlišení 50 megapixelů, 6,74palcový IPS displej nabízí frekvenci 90 Hz. Díváme se na telefon, který dobře poslouží nenáročným uživatelům a může se stát prvním telefonem například pro vaše dítě. Ideální dárek na Vánoce? Za tuto cenu jej můžeme doporučit.

Jak se vám líbí POCO C65?

Zdroj: Xiaomi

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)