Hra Pocket City vychází: Ambiciózní budovatelská strategie pro Android

pocket city hra budovatelska strategie

Minulý rok v září se na redditu objevil krátký GIF z chystané hry Pocket City. Za ní stojí pouze jeden člověk, a to Bobby Li. Hned od prvotního odhalení se o ni mluvilo, jako o ideálním nástupci Sim City na mobilní telefony. A jaký je důvod? Od začátku je koncipovaná jako prémiová hra, ve hře nenajdeme žádné mikro transakce. To je něco, co v dnešní době moc často u mobilních strategií nevídáme. Má ale i další plusy, které z ní dělají ideálního kandidáta na koupi.

Pocket City se zaměřuje hlavně na budování, sociální aspekty jsou vedlejší

Dalším důvodem, proč tato hra může uspět, je to, že se mnohem více soustředí na samotné budování. Což je přesný opak jiných budovatelských mobilních strategií, kde byl hráč nucen více starat o sociální aspekty. Včera vyšel perfektní trailer, který ukazuje hru na Andoroid i iOS v plné kráse.

Pocket City Official Trailer [iOS & Android]

Pocket City Official Trailer [iOS & Android]

Trailer oznamuje to, že konečně vychází a každý si ji může na svém telefonu vyzkoušet. Pokud vás trailer zaujal, tak si nejprve můžete stáhnout Pocket City Free, což je hodně omezená verze hry, kterou ale můžete hrát zdarma. Jedná se spíše o takové demo. Pokud se vám hra líbí, tak se dá koupit plná verze za 129,99 Kč. Není to zrovna málo, na druhou stranu v Pocket City nejsou žádné miktrotransakce ani jiné prvky či omezení z free to play.

Pocket City Free
Pocket City Free
Pocket City
Pocket City

Líbí se vám Pocket City? Máte v plánu tuto budovatelskou strategii vyzkoušet?

Zdroj: toucharcade.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)