TOPlist

Playstation 5 a Discord: volejte si s ostatními, posílejte si zprávy či sdílejte obrázky

playstation 5 discord

Playstation 5 patří pochopitelně k nejpopulárnějším konzolím současnosti. V posledních letech vývojáři myslí i na hráče, kteří chtějí hrát s ostatními na jiných platformách, typicky třeba počítači. V dnešní době to umožňují desítky titulů, potíž je v tom, že pokud hra nepodporuje voice chat, nebo ho má špatně vyřešený, ještě před rokem neexistovala žádná aplikace, skrz kterou byste se na Playstationu 5 dorozuměli s někým jiným. Nicméně nyní můžete využít aplikaci Discord, která je dostupná v Playstation 5 již od začátku tohoto roku (2023).

Díky tomu můžete přímo z konzole volat s ostatními, posílat si zprávy a nebo sdílet obrázky. Můžete tak využívat voice chat a mluvit s přáteli, kteří hrají na PC. Aplikace podporuje také snadné připojení k relaci ve hře, kartu Přátelé, kteří hrají a nebo dokonce sdílení obrazovky. Pokud si tedy váš kamarád neví rady, můžete mu během několika sekund ukázat postup.

How To Use Discord Voice Chat on PS5

How To Use Discord Voice Chat on PS5

Kromě Discordu podporuje Playstation 5 také VRR, tedy variabilní snímkovou frekvenci v rozlišení 1440p a dále možnost filtrovat přehledněji hry. Ve Velké Británii a USA mohou hráči také využít hlasový příkaz „Hey Playstation, capture that!“ pro nahrávání hry.

Discord - Talk, Play, Hang Out
Discord - Talk, Play, Hang Out

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Využíváte na Playstation 5 Discord?

Zdroj: Discord

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)