Pixel 7a uniká v celé své kráse. Jak se vám líbí?

google pixel 7a

Pokud Google něco neumí, je to držení informací o chystaných produktech pod pokličkou. Nejnovější úniky odhalují Pixel 7a v celé své kráse a spolu s ním také některé klíčové specifikace.

Nejnovější fotografie modelu Pixel 7a odhalují 6,1palcový OLED panel s rozlišením Full HD a 90Hz obnovovací frekvencí, což je sice u střední třídy standard, ale ještě loňský Pixel 6a měl pouze 60Hz panel, na což v naší recenzi padala největší výtka. Kromě toho bude telefon vybaven čipem Tensor G2 od Googlu, tedy tím nejlepším, co je Google schopen nabídnout v kombinaci s UFS 3.1 úložištěm.

Pixel 7a bude mít na zadní straně 64MP hlavní fotoaparát Sony IMX787 v kombinaci s 12MP ultraširokým snímačem. Zajímavá je také přítomnost bezdrátového nabíjení, které u podobně drahých telefonů většinou nebývá. K představení by mělo dojít už v květnu na konferenci Google I/O.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na Pixel 7a?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)