Pixel 7a se ukáže s ohebnou novinkou už brzy. Máme (snad) finální ceny

google pixel fold
  • Google na své konferenci I/O odhalí dvojici telefonů
  • Nyní unikly ceny obou modelů

Na nadcházející vývojářské konferenci společnosti Google se můžeme podle nejnovějších informací těšit na představení prvního skládacího telefonu a také nového smartphonu střední třídy.  Řeč je pochopitelně o Pixelu Fold a Pixelu 7a.

Zatímco oba telefony se prý mají objevit na této konferenci společně, tedy 10. května, nebudou uvedeny na trh ve stejné době. Nový Pixel 7a bude k dispozici hned po uvedení za 499 dolarů (asi 10 600 korun) ve verzích Charcoal, Snow, Sea a Coral. Poslední zmíněná má pak zůstat exkluzivně jen na Google Storu. Cena bude tedy o 50 dolarů vyšší než u současného Pixelu 6a, vzhledem k výbavě se to dá ale pochopit. Dostaneme konečně 90Hz displej, vylepšený čipset Tensor G2 a v neposlední řadě také hlavní 64Mpx fotoaparát spojený s 13Mpx ultraširokou kamerou.

Na Pixel Fold by měla firma teprve nalákat, avšak bude ho možné předobjednat. Americká firma prý cenu stanovila na 1 799 dolarů, což je asi 38 000 korun, k prvním majitelům pak dorazí 27. června.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na nové Pixely?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)