Google příjemně zlevnil Pixel 6. Na kolik vás nyní vyjde?

google pixel 6 sleva

Google Pixel 6 je na trhu již od podzimu minulého roku. Pokud jste ale s koupí doteď váhali, možná vás zláká sleva, kterou momentálně americká firma nabízí na německém Google Store.

V době recenzování stál Pixel 6 u sousedů v Německu 649 EUR, tedy nějakých 16 500 Kč. Nyní jej můžete koupit na Google Store se slevou 50 EUR, což znamená že vás telefon vyjde na 599 EUR, tedy nějakých 15 100 Kč. Doma máte tedy rázem 1 400 Kč, které můžete investovat třeba do nákupu jednoho z pouzder, či nabíjecího adaptéru, který bohužel není součástí balení. Pokud nevíte, jak objednat Pixel 6 z Německa, pak určitě oceníte náš článek.

Telefon jsme měli možnost používat přibližně měsíc jako naše hlavní zařízení a musíme říct, že v momentální slevě jde o ještě zajímavější mobil. Kromě solidního výkonu, skvělého hlavního fotoaparátu nebo neotřelého designu získáte také Android 12 v jeho nejlepší formě. Pokud byste se o telefonech od Googlu chtěli dozvědět více informací, určitě mrkněte na naší recenzi.

Využijete slevy na Google Pixel 6?

Zdroj: Google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)