Googlu unikl televizní spot na Pixel 4. Odhaluje spoustu nových informací

pixel 4

Google představí svou novou vlajkovou loď – Pixel 4 již příští měsíc a to poslední, co se mu podařilo bylo jistě držení informací pod pokličkou. Kromě toho, že víme spoustu informací i fotoaparátu, přesně víme, jak bude telefon vypadat. A aby toho nebylo málo, dnes unikla televizní reklama, která odhaluje spoustu nových funkcí.

Televizní reklama odhaluje jednu z klíčových funkcí nového Pixelu, kterým je chytrý asistent schopný za vás vyřídit hovory. Ten byl sice prezentován Googlem již minulý rok, ovšem do ostrého provozu se dosud nedostal. Reklama dále poukazuje na bezdotyková gesta a vylepšený fotoaparát. Google také láká na výrazně vylepšený noční režim, který je mimochodem i u těch současných Pixelů na skvělé úrovni. S novým Pixelem 4 bychom měli být schopni detailně vyfotit noční oblohu s hvězdami, což bylo doposud možné pouze velmi obtížně.

Leaked Google Pixel 4 TV commercial

Leaked Google Pixel 4 TV commercial

Fotoaparát má nabídnout 12 megapixelový primární snímač, 16 megapixelový teleobjektiv s 5x optickým zoomem a větší XL varianta přijde také s ToF kamerkou. Kromě toho přibude v aplikaci Fotoaparát nová funkce zvaná Motion Mode, která při pohybu objektů rozmaže pozadí a zaostří pouze pohybující se objekt. Do představení nového Pixelu zbývají přibližně tři týdny. Nechme se překvapit, zda Google dokázal alespoň nějaké informace skrýt a chystá pro nás další funkce.

Těšíte se na Pixel 4? Co říkáte na reklamu?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)