Pirates Outlaws je nová karetní hra pro telefony. Zaujme vás parádní kreslenou grafikou

pirates outlaw android hra

Pirates Outlaws je nová hra pro mobilní telefony. V mnohém připomíná PC hit Slay the Spire, akorát s tím rozdílem, že se vše točí kolem pirátů. Jedná se o karetní hru se zajímavou kreslenou grafikou.

Pirates Outlaws je nová hra, která si bere inspiraci u Slay the Spire

Podobně jako ve výše zmíněné hře, i zde si vybíráte postavy, které se liší hratelností. Každá má odlišnou strategii. S postavou následně brázdíte otevřený oceán a prozkoumáváte ostrovy. Ty jsou procedurálně generované, takže pokaždé budete na mírně odlišném místě.

Pirates Bay Trailer | Pirates Outlaws

Pirates Bay Trailer | Pirates Outlaws

Souboje probíhají na tahy a využívají se karty. Využívat můžete různé strategie, schopnosti a velké množství karet. Celkem jich je 250. Při soubojích musíte myslet i na zdroje a třeba i munici. Hra je rozdělená na tři velké kapitoly. V každé kapitole se plavíte na jiné mapě.

Hra není zdarma, nicméně cena není vysoká. Na Google Play za ni zaplatíte 27 Kč. Průměrné hodnocení hry je v době psaní zprávy 4,2. Nicméně hru zatím hodnotilo pouze 64 osob.

Pirates Outlaws
Pirates Outlaws

Jak se vám líbí Pirates Outlaws?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)