Pařba na víkend – tipy na Android hry 3

guerrilla_bob_screenshot_a_4001

Pařba na víkend – tipy na Android hry pokračuje! V tomto díle pro Vás máme ochutnávku dalších skvělých Android her. Věřím, že s nimi budete spokojeni. Komentujte, sdílejte, diskutujte, budeme jenom rádi :).

Guerrilla Bob

Partyzán Bob se vydává do akce! Tato akční řežba s oslnivou grafikou vám poslouží jako totální “odreagovačka” v dlouhých chvílích. V roli akčního hrdiny se ocitnete na bojišti, ve kterém přežijete pouze za předpokladu, že budete svižně uhýbat nepřátelským střelám a stejnou dávku nábojů budete také vracet. Na výběr máte z několika avatarů a jednoho skrytého. Ten se zpřístupní v průběhu hry. Avataři jsou však pouze estetickou stránkou hry, narozdíl od zbraní. Váš arzenál bude růst tak rychle, že pomalu budete mít problém všechny tyto hračičky vyzkoušet. Guerrilla Bob také podporuje multiplayer a to dokonce tzv. cross-platform. V praxi to znamená např. možnost propojení 2 uživatelů s odlišným operačním systémem, jeden hraje na iOS, druhý na Androidu. Celkově se jedná o velmi povedený kousek, protože grafika je novodobá a hratelnost neomrzí.

guerrilla_bob_screenshot_a_4001

Guerrilla Bob
Angry Mob Games
Verze1.2.1 (5. 4. 2011)
Velikost22 MB
2.0.1+


50,51 Kč

X Construction

Čeká vás nesnadný úkol. Vlak naplněný netrpělivými pasažéry čeká na to, až mu postavíte most. Pokud tento most nepostavíte nebo jeho navržení z fyzického hlediska selže, nastává katastrofa. Z křiku cestujících pak usoudíte, že příště si raději vyberou jinou formu dopravy. Zřícení vlaku do propasti má i neblahý dopad na vás a to ve formě nesplnění daného levelu, tímpádem vám není umožněno začít následující level a proto jste nuceni u tohoto budování uvažovat. Ovládání hry je velmi jednoduché, avšak sestavení funkčního mostu je už těžší oříšek. Tato hra existuje i na PC a její procentuální hodnocení na různých webech mluví za vše. X Construction je geniální hra, která chytne a nepustí.

x-construction-android-app2


X Construction Lite
CrossConstruct
Verze1.04 (8. 3. 2011)
Velikost1,9 MB
2.1+


24,42 Kč


Zdarma

Rocket Bunnies

Tato hra je o zajíci, který na svém raketovém vznášedle zásobuje mrkví své kamarády, zajíce:) Ano, zní to legračně, ale je tomu tak. Rocket Bunnies na první pohled zaujme nevídanými efekty v menu, 3D grafikou a příjemnou pestrostí barev. Jak už to u všech her bývá, nic není zadarmo a bez překážek. Na obrazovce se v každém kole vyskytuje různé množství planet. Pohyb vašeho hrdiny je omezen pouze na tyto planety, kolem kterých můžete kroužit a po odkliknutí se odpoutat z gravitace a přeletět na sousední planety. Mezi hlavní překážky bránící k úspěšnému absolvování levelů budou pavouci a miny. Každý další krok, který se chystáte udělat si musíte nejprve naplánovat, jinak zajíc moc mrkví nerozdá a ostatní zůstanou hladoví =)

rocket-bunnies

Rocket Bunnies
Defiant Development
Verze1.1.0 (20. 1. 2011)
Velikost14 MB
2.0.1+


Zdarma

Cordy

Jedná se o jednoduchou arkádovou skákačku s robůtkem v hlavní roli. Ve hře sbíráte různé mince a nažloutlá energetická kolečka, pomocí kterých pak Cordy dokáže otevřít dveře do dalších úrovní. Mezi hlavní vychytávky hry patří přitahování a houpání se na vláknech. Tato vlákna  vystřeluje Corby ze svých rukou, takže se ve skutečnosti jedná o polovičního Spidermana. Hra je příjemně ozvučena, snadno se ovládá a celkově se jedná o příjemný herní zážitek.

cordy-android-app2

Cordy
SilverTree Media
Verze1.41 (10. 4. 2011)
Velikost27 MB
2.1+


Zdarma

Jet Cars Stunts

Tuto hru jsem objevil nedávno a doslova jsem si ji zamiloval. Mé obzory o nejlepších závodních Android hrách se rozšířily o tento skvělý kousek. Jet Cars Stunts není totiž jen tak obyčejné závodění. Do rukou vám bude svěřena formule, jejíž jízdní vlastnosti nabývají neskutečných rozměrů.  Skokánek, 20 metrů prázdno a v dáli se rýsuje dopadová plocha, takto jsou navržena jednotlivé kola. Formule je osazena tryskovým motorem, jehož užívání je v mnoha případech nezbytné. Při dosažení stavu beztíže můžete nahýbáním telefonu určovat směr, kterým poletíte, a věřte mi, že v některých případech to není vůbec jednoduché. Další z jízdních vlastností je velmi záživné driftování. Jet Cars Stuns je hra, která musí bavit snad každého.

IMG_0005


Jet Car Stunts Lite
True Axis
Verze1.02 (1. 3. 2011)
Velikost11 MB
2.1+


35,19 Kč


Zdarma

Video

Připravili jsme pro Vás další video (konkrétně Petr Mišák), ve kterém naleznete záznam všech her dnešního dílu.

Pařba na víkend – tipy na Android hry 3

Pařba na víkend - tipy na Android hry 3

 

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později
Plants vs Zombies 3

První ochutnávka Plants vs Zombies 3

Zprávičky Filip Zatloukal Filip Zatloukal
2 min. uložit na později

Komentáře (16)