Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 177 – skvělá TD, plošinovky a další

Evil-Defenders-Logo

Dnes nás po delší době čeká skvěle zpracovaný tower defense, ve kterém se budeme v roli skřetů a démonů bránit vlnám zlých sedláků ve hře Evil Defenders, poté si zahrajeme perfektní postřehovou hru s jednoduchým principem s názvem Duet. Ve třetí hře si zahrajeme pokračování populární plošinovky s názvem Manuganu 2, dále nás čeká ručně kreslená tahová strategie se samuraji – Skulls of the Shogun. Na závěr zde máme uchazeče na hru roku 2014, který nabídne skvělou hratelnost a pěknou retro grafiku. Jedná se o plošinovku Traps n’ Gemstones. To vše ve dnešním díle seriálu Pařba na víkend – Tipy na Android hry.

Evil Defenders

Po delší době zde máme skvěle zpracovaný tower defense s názvem Evil Defenders. Tentokrát se ocitneme v roli skřetů a démonů, kteří se musí bránit vlnám zlých sedláků. Hra nabídne 5 základních věží. Každá z nich může být rozvětvena do 3 forem. Nabíhat na vás budou jak pozemní a letecké jednotky, tak i nejrůznější bossové. Pro vítězství bude zapotřebí kromě strategického kombinování věží také využívání okolního prostředí – jednotky procházející vodou jsou pomalejší, olejové skvrny na cestě lze zapálit apod. Hra dále nabídne parádní grafiku a zpracování. Co je na hře malinko otravné, jsou in-app nákupy. Na jeden zátah hru rozhodně nedohrajete, a pokud nechcete utratit ani korunu, je třeba několikrát opakovat již zvládnutá kola, abyste získali potřebné peníze.

evil defenders, android hry evil defendersss android hry

Evil Defenders
Evil Defenders
Developer: Crazy Panda Apps
Price: Free+

Duet

Perfektní, s jednoduchým principem, ale přesto velmi náročná hra. Takto by se dala charakterizovat skvělá hra Duet. Nejedná se pouze o chválu pramenící z našeho testování, ale zároveň o desítky kladných hodnocení a recenzí uznávaných zahraničních webů. Ve hře ovládáme dvě kuličky, které jsou spolu spojené v jakémsi kruhu. Naším úkolem je tímto kruhem otáčet a vyhýbat se všem překážkám v cestě. Kuličky jsou situovány naproti sobě, a pokud se vyhýbáme s jednou, musíme počítat s tím, že se otočí i druhá. Duet nabídne perfektní hratelnost, jednoduchou grafiku a stáhnout si jej můžete zdarma.

duet android hry duett android hry

Duet
Duet
Developer: Kumobius
Price: Free+

Manuganu 2

Manuganu 2 je pokračování povedené plošinovky, jejíž první díl jsme už v Pařbě prezentovali. Proto jsme se na pokračování velmi těšili. A co nabízí? Opět se jedná o skvěle zpracovanou 3D platformní hru, ve které ovládáte chlapce „Manuganu“. Kromě klasického běhu a skákání přes překážky, jsou do hry zakomponovány i další prvky, jako například létání s rogalem. Vyhýbat se budeme pohupujícím se kladivům, pohyblivým plošinám, také budeme klouzat po zdech, zavěšovat se a spoustu dalšího. Manugana můžete také zpomalit pro lepší načasování při zdolávání překážek, nebo jej přepnout do šplhacího módu, čímž pozměníte způsob hraní. Hra je na Google Play zdarma a po dobu našeho hraní nás mikrotransakce vůbec neobtěžovaly.

manuganu 2 manuganu 22

Manuganu 2
Manuganu 2
Developer: Alper Sarıkaya
Price: Free+

Skulls of the Shogun

Skulls of the Shogun je tahová strategická hra, ve které se ocitneme v posmrtném životě samurajů. Našim hlavním hrdinou bude generál Akamoto, jenž se nesmířil s ponižujícím posmrtným zacházením a tak rozpoutal rebelii. Ve hře můžete ovládat několik druhů jednotek, které budete kombinovat v bojích. Je třeba si všímat také prostředí, jelikož nepřátele můžete například shazovat z útesů, čímž urychlíte jejich likvidaci. Hra nabízí krásnou, ručně kreslenou grafiku, a kromě 24 kol pro jednoho hráče, se můžete vrhnout i do online soubojů s až čtyřmi hráči najednou. Skulls of the Shogun stáhnete na Google Play za 42 korun bez dalších in-app nákupů.

skulls of the shogun skulls of shogun

Skulls of the Shogun
Skulls of the Shogun
Developer: 17-BIT
Price: CZK 148.52

Traps n’ Gemstones

Na závěr zde máme skvělou platformní adventuru, která patří k nejlepším hrám roku 2014. Příběh se točí kolem ztracených relikvií, které jsou po generace střeženy Beduíny ve skrytých pyramidách. V roli archeologa se vydáme odhalit tyto záhady. Hra nabídne parádní retro grafiku, skvělou hratelnost, nelineární postup a nespočet pastí, hádanek a také soubojů v útrobách pyramid. Traps n’ Gemstones stojí 120 korun, což se může zdát opravdu hodně, nicméně hra nabízí hodiny zábavného a kvalitního hraní bez dalších zbytečných in-app nákupů.

traps and gems traps andd gems

Traps n' Gemstones
Traps n' Gemstones
Developer: Donut Games
Price: CZK 119.99

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video

 

Komentáře

Damas

Damas

15.8.2014 7:51

Super vido (y). To Managanu 2 si asi stáhnu vypadá dobře :)

Game

z aplikace
15.8.2014 7:58

Managanu jednička byla v celku dobra, chválené vyzkousim dvojku 8)

Cenzzor

z aplikace
15.8.2014 8:47

tak znovu nejlepsi parbou je simpsons tapped out ;-)

Kralko68

z aplikace
15.8.2014 9:23

Na víkend bych rád do lesa na houby. Může mi někdo doporučit appku na rozeznání hříbků. Zajímá mne taková abych houbu vyfotil a appka mi řekla co je to za houbu atd. Moc díky za typ.

Jiri

Jiri

15.8.2014 9:38

Kralko68: co google goggles?

Fazol

Fazol

15.8.2014 10:35

Na hriby s telefonem, to me nenapadlo :)

SeppWinkler

SeppWinkler

15.8.2014 10:43

Tak to Traps n‘ Gemstones vyzerá parádne. Po dlheeeeeej dome konečne nejaká plošinovka starého typu. Momentálne mi najviac sadne remake Another World. Autor by mohol pripraviť aj pokračovania Flashback a Fade to Black :)

DiGi

DiGi

15.8.2014 10:45

Hra, kde funguje jedno tlačítko a paňáca bez možnosti zastavit/vrátit se NENÍ plošinovka ale hloupý runner – jeden z tisíce klonů.

Když do toho runneru přidáme jedno tlačítko na “box” tak se z toho nestane mlátička a tlačítko na střelbu z toho neudělá střílečku.

Vlado

Vlado

15.8.2014 11:19

Kralko68: skús https://play.google.com/store/apps/details?id=com.atlashub
asi tá aplikácia nebude fugovať systémom vyfotíš pošleš a príde Ti odpoveď, ale ako atlas húb na porovnanie do telefónu by to mohlo stačiť

DoMiNo

15.8.2014 12:37

Super díl, dobrý tipy! Duet je teda pekelná hra, poměrně těžká, ale o to víc to vynahrazuje návykovostí :-D. Je to takovej můj osobní alkohol tester, když už se nedostanu přes první překážku, tak je čas jít :-). Manuganu jednička byla fajn, dohráno do konce. Dvojka zatím vypadá doost podobně, což je škoda. Nějaké vylepšení se mohlo konat, ale i tak cajk.

Zomboy

Zomboy

z aplikace
15.8.2014 12:55

Dneska naprosto super výběr

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

z aplikace
17.8.2014 9:04

Jaká hra vás o víkendu zabavila nejvíce? :) Mě dal zabrat Duet…

Orbit09

17.8.2014 10:29

Manuganu 1 byla pro mě jedna z nejlepších her na Android. Když jsem (asi před dvěma týdny) zjistil, že vyšla 2, ihned jsem si jí stáhl :) Musím říct že je mnohem lepší.

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

18.8.2014 10:57

Orbit09:
Super dík za tip. Já tu hru třeba vůbec neznal :)

Lina

Lina

29.11.2015 11:24

Taky si užedve1m večernedho svedcened. Jen musedm de1vat pozor na kocoury, abych z nich neměla hoředced střely(chtěla jsem naspat pochodně,ale to by asi nepochodovali !!!Jaromila

RSS (komentáře k článku)