Pařba na víkend – tipy na Android hry 177 – skvělá TD, plošinovky a další

Evil-Defenders-Logo

Dnes nás po delší době čeká skvěle zpracovaný tower defense, ve kterém se budeme v roli skřetů a démonů bránit vlnám zlých sedláků ve hře Evil Defenders, poté si zahrajeme perfektní postřehovou hru s jednoduchým principem s názvem Duet. Ve třetí hře si zahrajeme pokračování populární plošinovky s názvem Manuganu 2, dále nás čeká ručně kreslená tahová strategie se samuraji – Skulls of the Shogun. Na závěr zde máme uchazeče na hru roku 2014, který nabídne skvělou hratelnost a pěknou retro grafiku. Jedná se o plošinovku Traps n’ Gemstones. To vše ve dnešním díle seriálu Pařba na víkend – Tipy na Android hry.

Evil Defenders

Po delší době zde máme skvěle zpracovaný tower defense s názvem Evil Defenders. Tentokrát se ocitneme v roli skřetů a démonů, kteří se musí bránit vlnám zlých sedláků. Hra nabídne 5 základních věží. Každá z nich může být rozvětvena do 3 forem. Nabíhat na vás budou jak pozemní a letecké jednotky, tak i nejrůznější bossové. Pro vítězství bude zapotřebí kromě strategického kombinování věží také využívání okolního prostředí – jednotky procházející vodou jsou pomalejší, olejové skvrny na cestě lze zapálit apod. Hra dále nabídne parádní grafiku a zpracování. Co je na hře malinko otravné, jsou in-app nákupy. Na jeden zátah hru rozhodně nedohrajete, a pokud nechcete utratit ani korunu, je třeba několikrát opakovat již zvládnutá kola, abyste získali potřebné peníze.

evil defenders, android hry

Evil Defenders
Evil Defenders

Duet

Perfektní, s jednoduchým principem, ale přesto velmi náročná hra. Takto by se dala charakterizovat skvělá hra Duet. Nejedná se pouze o chválu pramenící z našeho testování, ale zároveň o desítky kladných hodnocení a recenzí uznávaných zahraničních webů. Ve hře ovládáme dvě kuličky, které jsou spolu spojené v jakémsi kruhu. Naším úkolem je tímto kruhem otáčet a vyhýbat se všem překážkám v cestě. Kuličky jsou situovány naproti sobě, a pokud se vyhýbáme s jednou, musíme počítat s tím, že se otočí i druhá. Duet nabídne perfektní hratelnost, jednoduchou grafiku a stáhnout si jej můžete zdarma.

duet android hry

Duet
Duet

Manuganu 2

Manuganu 2 je pokračování povedené plošinovky, jejíž první díl jsme už v Pařbě prezentovali. Proto jsme se na pokračování velmi těšili. A co nabízí? Opět se jedná o skvěle zpracovanou 3D platformní hru, ve které ovládáte chlapce „Manuganu“. Kromě klasického běhu a skákání přes překážky, jsou do hry zakomponovány i další prvky, jako například létání s rogalem. Vyhýbat se budeme pohupujícím se kladivům, pohyblivým plošinám, také budeme klouzat po zdech, zavěšovat se a spoustu dalšího. Manugana můžete také zpomalit pro lepší načasování při zdolávání překážek, nebo jej přepnout do šplhacího módu, čímž pozměníte způsob hraní. Hra je na Google Play zdarma a po dobu našeho hraní nás mikrotransakce vůbec neobtěžovaly.

manuganu 2

Manuganu 2
Manuganu 2

Skulls of the Shogun

Skulls of the Shogun je tahová strategická hra, ve které se ocitneme v posmrtném životě samurajů. Našim hlavním hrdinou bude generál Akamoto, jenž se nesmířil s ponižujícím posmrtným zacházením a tak rozpoutal rebelii. Ve hře můžete ovládat několik druhů jednotek, které budete kombinovat v bojích. Je třeba si všímat také prostředí, jelikož nepřátele můžete například shazovat z útesů, čímž urychlíte jejich likvidaci. Hra nabízí krásnou, ručně kreslenou grafiku, a kromě 24 kol pro jednoho hráče, se můžete vrhnout i do online soubojů s až čtyřmi hráči najednou. Skulls of the Shogun stáhnete na Google Play za 42 korun bez dalších in-app nákupů.

skulls of the shogun

Skulls of the Shogun
Skulls of the Shogun

Traps n’ Gemstones

Na závěr zde máme skvělou platformní adventuru, která patří k nejlepším hrám roku 2014. Příběh se točí kolem ztracených relikvií, které jsou po generace střeženy Beduíny ve skrytých pyramidách. V roli archeologa se vydáme odhalit tyto záhady. Hra nabídne parádní retro grafiku, skvělou hratelnost, nelineární postup a nespočet pastí, hádanek a také soubojů v útrobách pyramid. Traps n’ Gemstones stojí 120 korun, což se může zdát opravdu hodně, nicméně hra nabízí hodiny zábavného a kvalitního hraní bez dalších zbytečných in-app nákupů.

traps and gems

Traps n' Gemstones
Traps n' Gemstones

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 177

Pařba na víkend - tipy na Android hry 177

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)