Pařba na víkend Speciál – Tipy na Android hry 39

modern combat 3 featured

Dnes vám přinášíme speciální předvánoční Pařbu na víkend, která se skládá celkem z 8 her. Doufám, že se vám budou líbit. Šťastné a veselé ;)

GTA 3

Studio RockStar Games nám k desátému výročí vzniku GTA nadělilo Liberty City pro platformu Android. Sérii Grand Theft Auto není třeba dlouze představovat. V Android verzi si stejně jako na jakékoliv jiné platformě užijete plnohodnotný herní zážitek. Jediná malinká chyba na kráse je systém míření, jehož ovládnutí není zrovna snadnou záležitostí. Doufejme, že se v budoucnu Android dočká dalších portací této herní série.

gta1

Grand Theft Auto III
Grand Theft Auto III

Modern Combat 3 – Fallen Nation

Pokračování Gamelofťácké pecky Modern Combat se takřka po všech stránkách vyvedlo. Grafika je revoluční, hratelnost zase o krok svižnější, hudební doprovod je taktéž vynikající. Dlouhé čekání na tuto hru se rozhodně vyplatilo. Jedinou maličkou mouchu jsme zjistili u telefonu Galaxy Nexus (na kterém jsme tuto hru testovali) s nejnovějším Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich, kde se při sebemenším výskytu kouře hra podstatně zpomalila. Může jít o špatnou optimalizaci, kterou vyřeší update. V komentářích neváhejte sdílet své pocity z hraní a informujte nás o plynulosti této hry na ostatních zařízeních, předem děkujeme :)

modern combat 1

Modern Combat 3: Fallen Nation
Modern Combat 3: Fallen Nation

SummitX

Snowboardingová hra, ve které budete sjíždět nejrůznější svahy, kupovat si nová prkna, triky a zdokonalovat své snowboardingové umění. Jednotlivé vzdušné kousky se provádějí krajními tlačítky přímo ve hře a lze je kombinovat např. s natáčením tabletu/telefonu do stran. Všechny tyto formace se můžete naučit v menu, kde se nachází kolonka tricks (kde je mimochodem názorně ukázané, co je třeba vykonat k provedení daného triku).

summit 1

e2572748248ba72235d2227b3fe4f087?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Great Battles Medieval

Kombinace tahové a realtime strategie, to je Great Battles Medieval. Herní systém by se dal přirovnat k PC verzi hry Rome Total War. Kamera se dá natáčet všemi směry, můžete ji zoomovat a vychutnávat si tak boje z bezprostřední blízkosti. U této hry se vyplatí i přemýšlet a taktizovat. Primárně je tato hra určena pro procesory Tegra 2.

great 1

Great Battles Medieval THD
Great Battles Medieval THD

Arma 2: Firing Range

Tentokrát se nejedná o tak rozsáhlou verzi stejnojmenné hry z PC, ale pouze o střelnici. Na výběr máte velké množství zbraní, které jsou realisticky zpracovány. Proto bych tuhle hru doporučil zejména milovníkům zbraní. V pravém horním růžku displaye se vám zobrazuje miniatura terče a vy v reálném čase vidíte přesný bod zásahu. Tato hra je taktéž primárně určena pro procesory Tegra 2.

arma 1

5dde6035b71f7b81ee26b60f698d853f?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Zen Pinball THD + Pinball HD for Tegra

Tyto 2 hry zabaví především milovníky pinballů, kterých na světě existuje tolik, že už se v tom pomalu ztrácíme :). Tyto Tegra verze vynikají výbornou grafikou, snadným ovládáním a nekonečnou herní dobou.

zen pinbal

Zen Pinball
Zen Pinball

SC 12

neboli Swisscom Ski Challenge 12 je velmi dobře zpracovaná lyžařská hra, ve které budete sjíždět nejrůznější svahy světa a dobře se u toho bavit. Graficky je toto lyžování dle mého názoru až nečekaně hezky propracované. Rozhodně se jedná o nejlepší lyžařskou hru na Android.

sc 1

iLHWvCrvFACisKPgqiyi Nzz7qdS2QbjcwUPXBZqTB34Bk3yckbyffftoYzbr4nP6 o=w124
Ski Challenge 12
Greentube Internet Entertainment Solutions GmbH
Verze 1.0 (6. 12. 2011)
Velikost 22 MB
2.1+

f+yCP5eZgAAAABJRU5ErkJggg==
40,63 Kč


Zdarma

 

Video

Pařba na víkend 39 – Speciál

Pařba na víkend 39 - Speciál

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (19)