Známe cenu i parametry Realme X7 Pro Extreme Edition

realme x7 pro extreme edition

Realme představilo loni model X7 Pro a nyní se chystá vylepšená verze. Má dostat název Realme X7 Pro Extreme Edition a nyní známe cenu i parametry. Kromě jiného má telefon přinést zakřivený displej od společnosti Samsung.

parametry Realme X7 Pro Extreme Edition

Tento únik pochází z webu Digital Chat Station. Ve své zprávě uvedl, že je telefon X7 Pro Extreme Edition navržen ve spolupráci s Naotem Fukasawou, což je japonský průmyslový designér, autor a pedagog. Dříve navrhnul třeba telefony Master Edition Realme X či Realme X2 Pro. Dle nejnovějších informací má telefon dostat čipset MediaTek Dimensity 1000+, 64 MPx hlavní fotoaparát a 4500 mAh baterii s 65 W nabíjením. Specifikace jsou tedy totožné s Pro modelem.

realme x7 pro extreme edition parametry

Extreme Edition má být však o 0,7 mm tenčí než běžný model. Co se týče ceny, v Číně bude telefon ceněn na 2 0000 CNY, což je asi 6 600 korun bez daně. Pokud se tak telefon dostane někdy k nám, očekáváme že se bude prodávat okolo 10 00 korun.

Jaký máte názor na firmu Realme?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)