Oblíbená PC hra Paladins vyjde i na mobilní telefony

paladins strike hra telefon moba

Střílečka Paladins je odpovědí na úspěšný Overwatch. Nabízí možnost hrát za různé hrdiny s odlišnými schopnostmi, hlavně na počítačích si získala velkou fanouškovskou základnu. Hlavní důvod je ten, že oproti Overwatchi, se dá hrát zdarma. Nyní se na Gamescomu oznámila i mobilní verze této hry.

Paladins na telefonu změní pohled

Hi-Rez Studios, kteří stojí za původní hrou, oznámili na právě probíhajícím herním veletrhu Gamescom novou hru Paladins Strike. Z krátkého traileru jde vidět, že se nebude jednat o střílečku z pohledu první osoby, ale o MOBA hru podobně jako je třeba League of Legends nebo DotA.

Paladins Strike – Coming Soon to Android & iOS!

Paladins Strike - Coming Soon to Android & iOS!

Hráči se můžou těšit na hrdiny, které znají z “velké” hry. Na začátku hry si uživatel vybere jednoho hrdinu, se kterým pak bude hrát po zbytek zápasu. V aréně se utkají dva týmy o pěti hráčích. Bude obsahovat několik různých módů, v jednom, který jsme mohli vidět v traileru, je úkolem držet nadvládu nad bodem na mapě.

Momentálně je hra dostupná v alfa verzi, do které se můžete přihlásit na hlavní stránce. Zatím není jasné, kdy přesně vyjde.

Hrajete Paladins na PC? Těšíte se na mobilní hru?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)