VainGlory: MOBA hra, která sbírá vavříny na iOS, dorazí i na Android

Vainglory titul

Na Android míří další herní pecka z konkurenční platformy iOS a tentokrát budou mít důvod k radosti příznivci takzvaných MOBA her, do Obchodu Play totiž dorazí velmi povedený titul VainGlory, který využil i samotný Apple pro ukázku herního potenciálu svých nových iPhonů 6 a 6 Plus. VainGlory navíc sbírá vavříny také v recenzích z celého světa a je hodnocena jako jedna z nejlepších MOBA her pro mobilní platformy vůbec, a to nejen díky skvělé grafice, ale například také propracovanému systému ovládání prostřednictvím gest. Kvalita i v případě verze pro Android by tak měla být zaručena.

Pro ty hráče, kterým pojem  MOBA (Multiplayer online battle arena) nic neříká, připomeňme, že do této skupiny her se řadí i známé tituly pro PC a konzole, jakými jsou například League of Legends nebo DOTA. Na uzavřené herní mapě budete mít k dispozici vámi zvoleného hrdinu, který spolu s dvojicí dalších postav utvoří tým s jediným úkolem – zničit krystal, který brání celá horda nepřátel. Každý takovýto zápas pak trvá přibližně 20 minut a hra vás během něj nutí ke spolupráci s jednotlivými členy vašeho týmu. Samozřejmostí je pak přítomnost systému upgradů, díky nimž můžete vylepšit stávající či odemknout nové schopnosti vašeho hrdiny. Vývojáři přitom do hry prostřednictvím aktualizací neustále přidávají nové hrdiny, zbraně i nepřátele, takže stereotyp při jejím hraní jen tak hrozit nebude.

Vainglory Gameplay Trailer

Vainglory Gameplay Trailer

Novinka by se do Obchodu Play měla podívat již 2. července, vývojáři přitom slibují, že již v době jejího spuštění bude kompatibilní s více než 150 Android zařízeními. Pokud se již nemůžete dočkat, až si na svém telefonu či tabletu s Androidem hru VainGlory zahrajete, nebo chcete získat nějaký bonus do začátku, předregistrujte se na oficiálních stránkách hry a po jejím vypuštění do Obchodu Play pak získáte zdarma hrdinu jménem Taka. I v případě Android verze bude VainGlory využívat free-to-play model financování, stáhnete ji tedy zdarma, ale uvnitř hry pak narazíte na mikrotransakce.

VainGlory

Hrajete na svém Androidu nějakou MOBA hru? Těšíte se na hru VainGlory?

 

Zdroj: AndroidAuthority.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)