Na Kickstarteru se objevila unikátní powerbanka. Vybrala pětinásobek původní částky

kickstarter powerbanka

Na platformě Kickstarter se objevují zajímavé nápady a jedním z nich je bezpochyby P4 3-in-1 18000mAh Universal Power Bank, která udělá radost všem, kterým vadí těžké powerbanky s pomalým nabíjením. Přináší tři různá řešení nabíjení, díky čemuž je kompatibilní téměř se vším a potěší také svými rozměry.

P4 3-in-1 18000mAh Universal Power Bank

Powerbanka P4 disponuje hlavní částí s magnetickou bezdrátovou nabíječkou (MagSafe), dvěma odnímatelnými částmi, díky kterým do ní můžete přidat menší modul s bezdrátovým nabíjením a třetí částí s USB konektorem a klasickým adaptérem. I díky němu jste schopni dobít powerbanku z 0 na 50 % za pouhé 4 minuty.

Hlavní část se chlubí kapacitou 12 000 mAh, odnímatelná má pak dalších 6000 mAh. Samozřejmě s ní můžete kromě telefonů, hodinek a dalších příslušenství nabíjet také notebook a to až výkonem 100 wattů. Současně můžete nabíjet až 8 zařízení najednou, což je na powerbanku poměrně nevídané číslo. Původně chtěli tvůrci vybrat 20 000 dolarů, v současné době však mají více než 110 000 dolarů, což jen dokazuje, jako moc po něčem podobném uživatelé touží. Pokud chcete, můžete projekt na platformě Kickstarter podpořit i vy.

Využili byste podobné zařízení?

Zdroj: KickStarter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)