Známá hra Overwatch už má i svou oficiální mobilní aplikaci

overwatch

Overwatch je poslední hra od studia Blizzard, které pravděpodobně nemusíme představovat. Stojí za sériemi jako je WarCraft, StarCraft nebo třeba Diablo. Právě s Overwatch mají velké plány, a to ve světě elektronického sportu. Přes tuto aplikaci můžete sledovat kompletní informace i zápasy kolem ligy.

S novou aplikací můžete sledovat Overwatch League kdekoliv

Společnost Blizzard už nasypala do Overwatch League nemalé peníze, proto není divu, že chtějí sledování profesionálních her dostat k co nejvíce lidem. Trochu nezvykle tak vydávají i Android aplikaci, která splňuje přesně to, co od ní očekáváte, když si přečtete její název.

Introducing the Overwatch League | BlizzCon 2016

Introducing the Overwatch League | BlizzCon 2016

Aplikace funguje zcela jednoduše, nabízí i možnost přihlášení se přes Blizzard (Battle.net) účet. Poté si můžete nastavit oznámení pro začátek hry, prohlížet si kalendář zápasů, pouštět si sestřihy, sledovat svůj oblíbený tým a samozřejmě také sledovat živé zápasy. To vše je zabaleno to jednoduché designu. Potěší také to, že k fungování aplikace není zapotřebí se přihlásit.

Pokud je o žánr esportu, tak momentálně jsou oblíbenější hry, které lákají mnohem více hráčů. Způsoby jako je tato aplikace to chce Blizzard změnit. Dalším důvodem je i třeba částka, o kterou se hraje. Blizzard připravil celkem 3,5 milionu dolarů, což je v přepočtu 75 milionů korun.

Overwatch League
Overwatch League

Hrajete hru Overwatch? Budete sledovat esport ligu?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)