Menu

Známá hra Overwatch už má i svou oficiální mobilní aplikaci

Overwatch je poslední hra od studia Blizzard, které pravděpodobně nemusíme představovat. Stojí za sériemi jako je WarCraft, StarCraft nebo třeba Diablo. Právě s Overwatch mají velké plány, a to ve světě elektronického sportu. Přes tuto aplikaci můžete sledovat kompletní informace i zápasy kolem ligy.

S novou aplikací můžete sledovat Overwatch League kdekoliv

Společnost Blizzard už nasypala do Overwatch League nemalé peníze, proto není divu, že chtějí sledování profesionálních her dostat k co nejvíce lidem. Trochu nezvykle tak vydávají i Android aplikaci, která splňuje přesně to, co od ní očekáváte, když si přečtete její název.

Aplikace funguje zcela jednoduše, nabízí i možnost přihlášení se přes Blizzard (Battle.net) účet. Poté si můžete nastavit oznámení pro začátek hry, prohlížet si kalendář zápasů, pouštět si sestřihy, sledovat svůj oblíbený tým a samozřejmě také sledovat živé zápasy. To vše je zabaleno to jednoduché designu. Potěší také to, že k fungování aplikace není zapotřebí se přihlásit.

Pokud je o žánr esportu, tak momentálně jsou oblíbenější hry, které lákají mnohem více hráčů. Způsoby jako je tato aplikace to chce Blizzard změnit. Dalším důvodem je i třeba částka, o kterou se hraje. Blizzard připravil celkem 3,5 milionu dolarů, což je v přepočtu 75 milionů korun.

Hrajete hru Overwatch? Budete sledovat esport ligu?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Uni

uni -218

9.1.2018 10:32

Dle nadpisu by se mohlo zdát, že aplikaci má hra (jakýsi companion), ale není tomu tak, je určená k přístupu do ligy. Nadpis může lehce zmást.

RSS (komentáře k článku)