Menu

Microsoft oznámil zajímavé novinky Outlook aplikace pro Android

Microsoft tým, který se stará o vývoj Outlook aplikace v poslední době pracoval na zajímavých novinkách, kterých se dočkáme v následujících aktualizacích. Pojďme si některé novinky přiblížit.

Outlook aplikace pro Android dostane zajímavé novinky

Většina těchto nových funkcí souvisí s kalendářem. Chystají se například synchronizované sdílené kalendáře. Ty se budou automaticky synchronizovat s Outlookem. Půjdou také rovnou v aplikaci upravovat. Tato novinka se bude postupně uvolňovat, takže nemusí hned být dostupná pro všechny.

Dále se přidává správa kalendářů, takže rovnou z aplikace půjdou přijímat pozvánky do kalendářů, ale stejně tak odesílat pozvánky do svých kalendářů. Dále se chystá integrace aplikace Meetup, a to podobným způsobem jako třeba Facebook nebo Evernote. S Outlookem se synchronizují všechny nadcházející události z Meetup.

Správa událostí se také dočká vylepšení, a to třeba přidání možnosti vytvářet automaticky opakované události, nebo třeba rychle zobrazit dostupnost spolupracovníků v týmu. Dále se na Android dostanou brzy speciální odpovědi na pozvánky na schůzky, soukromé události anebo rychlou změnu dostupnosti. Jde o funkce, které si uživatelé Outlooku nejvíce žádali přes položku „Navrhněte funkci“, která se dá najít v nastavení aplikace Outlook.

Chybí vám nějaká funkce v Outlook aplikaci na Androidu?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Karle

karle40 24

11.10.2017 10:09

Zkoušel jsem používat, ale prostě to není pohodlné. Musíte pustit Outlook a pak teprve v něm mail, kalendář nebo kontakty. Prostě je to zbytečně složité. Proč MS neudělá Outlook ze tří aplikací, jako je to ve Windows 10 – desktopových i mobilních? Pak by to mělo smysl a skočil bych po tom.

SeppWinkler

SeppWinkler 12

11.10.2017 11:38

@karle40: Práve to, čo mu vyčítaš, považuje väčšina skalných používateľov Outlooku, najmä z desktopu, za najväčšiu výhodu. Ja by som uvítal, keby bol Outlook pre mobily presne funkčne rovnaký, ako Outlook z Office, teda mail, úlohy, kalendár, kontakty, poznámky v jednej aplikácii. Toto je apka pre skutočne náročných používateľov. Pre bežných jednotlivcov sú tu apky Google :)

Karle

karle40 24

11.10.2017 13:14

@SeppWinkler: A proč by nemohl mít oboje? Případně doinstalovatelné ikonky na spouštění Outlooku přímo do Kontaktů, Mailu, Kalendáře?

Jenže to by museli programátoři myslet – a pak něco dělat…

Tom111

tom11142 0

7.12.2017 10:59

Před rokem jsem přecházel z WP na Android, ale byly velké problémy se synchronizací Androidu s Hotmailem. Vše jsem nakonec rozchodil, ale do aplikace Outlook pro Android nešly přidávat nové kontakty v mobilu. Nevíte někdo, jestli už to Outlook pro Android umí, nebo poradit jinou aplikaci pro synchronizování Androidu s Hotmailem? Já se nakonec vrátil k WP, ale telefon se rozbil a musím koupit Androida.

RSS (komentáře k článku)