Oppo Watch dorazí do Evropy později, než se čekalo

oppo watch

Oppo představilo své první hodinky Oppo Watch spolu s představením telefonů Find X2. Disponují čtvercovitým designem se zakřivenými hranami, OLED displejem či EKG senzorem, což není u hodinek zvykem. Při uvedení bylo zařízení uvedeno pouze pro čínský trh, přičemž příchod na trh byl naplánován na 24. března. Jak to vypadá s globálním trhem?

Dnes viceprezident společnosti Brian Shen prozradil, kdy se “Apple Watch pro Android”, jak bývají hodinky často přezdívány podívají také na globální trh. Nesdělil sice přesné datum, ale dle něj to má být až koncem roku 2020. Globální účet společnosti na Twitteru také zveřejnil některé informace o hodinkách v anglickém jazyce.

oppo watch globální trh

Jádro hodinek tvoří čipset Snapdragon Wear 2500 spolu s Apollo 3. Co se týče softwaru, nalezneme zde ColorOS běžící na Wear OS. Bohužel chybí slot na SIM kartu, ovšem eSIM hodinky podporují, takže je můžete vesele připojit k síti a udělat je nezávislými. Zda bude eSIM podporována i globálně není taktéž jisté.

Přemýšlíte nad koupí Oppo Watch?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)