Unikátnější vysunování selfie kamery nenajdete. Telefon Oppo Reno na prvních snímcích

oppo reno vysunovaci selfie kamera

Nejprve jsme tu měli Vivo Nex s vysunovací selfie kamerou, poté Oppo Find X, kde se vysunovala celá vrchní část včetně zadních fotoaparátů. U Oppo Reno se společnost vrací pouze k vysunovací selfie kameře, ale úplně jiným a mnohem unikátnějším způsobem. Vysunovat se totiž bude pouze částečně.

Oppo Reno nabídne bezrámečkový displej s vysunovací selfie kamerou

Hodně netradiční řešení zvolilo Oppo u modelu Reno. Selfie kamera totiž při používání pouze mírně vykukuje a není tak moc nápadná jako u jiných selfie kamer. Na zadní straně můžeme vidět pouze dva fotoaparáty, chybí periskopický objektiv, který byl k vidění na veletrhu MWC 2019. Je dost možné, že se jedná o levnější verzi telefonu, která bude vybavena čipsetem Snapdragon 710.

Oppo Reno hand on with unique pop-up

Oppo Reno hand on with unique pop-up

Na spodní straně telefonu si můžeme všimnout i toho, že má USB-C a 3,5mm audio konektor. Telefon rovněž nemá speciální tlačítko pro aktivaci asistenta s názvem Breeno. I to svědčí o tom, že se jedná pravděpodobně o levnější variantu, každopádně s hodně zajímavým vysunovacím mechanismem.

Jak se vám líbí tohle řešení vysunovací selfie kamery?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)