Oppo R11s představen: Takhle bude vypadat i chystaný OnePlus telefon

oppo r11s oneplus

Telefon Oppo R11s se objevil na oficiálních stránkách společnosti, a to několik dní před oficiálním představením. Značka Oppo u nás není moc známá, nicméně zpráva je zajímavá z jiného důvodu. V podstatě nyní víme, jak bude vypadat nový OnePlus telefon, který bude mít minimální rámečky.

Oppo R11s bude opět základem pro OnePlus telefon

Jak firma OnePlus, tak i Oppo patří pod jednu společnost BBK Electronics a toho už několikrát v minulosti využili. Jako třeba při výrobě součástek. Dřívější model Oppo R11 je po designové stránce v podstatě totožný jako OnePlus 5. Dnes představený Oppo R11s nám tak dává první oficiálnější pohled na to, jak bude vypadat chystaný OnePlus telefon s minimálními rámečky.

Mimo jiné vidíme, že telefon má stále 3,5mm jack, což je pro mnohé velké plus. Další konektorem je microUSB, který se u Oppo stále používá, OnePlus telefon už ale bude mít USB-C. Dále na vrchní a spodní straně rámu telefonu můžeme vidět menší prohloubení, což je něco neobvyklého, co u konkurenčních telefonů jen tak nevidíme.

Samotný Oppo R11s má stále Snapdragon 660, dále 4GB RAM a 64GB vnitřní paměti. Displej na přední straně má 6″, jedná se o AMOLED panel, který má rozlišení 2160 x 1080 pixelů. Další změna je přesunutí čtečky otisků prstů z přední strany na záda telefonu. Do prodeje by se tento telefon měl dostat během listopadu, což je zároveň i měsíc, ve kterém se očekává představení nového OnePlus telefonu.

Jak se vám líbí tento design, který velmi pravděpodobně uvidíme i u OnePlus 5T či OnePlus 6?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)