Už i OPPO má vlastní MagSafe technologii. Říká jí MagVOOC

OPPO MagVOOC MagSafe

Čínská společnost OPPO oficiálně představila své vlastní řešení rychlého magnetického nabíjení. Nové MagVOOC je ekvivalentem původního MagSafe od Applu či technologie MagDart, později představené firmou Realme. Nová řada zahrnuje v tuto chvíli tři produkty. Bezdrátovou powerbanku, nabíječku a stojánek. Nabíječka přitom využívá dělený design, díky němuž je toto příslušenství o dost tenčí. Stojánek údajně pomůže uživatelům ušetřit až 60 % času na přípravu v porovnání s běžným nabíjením přes kabel.

OPPO kromě tohoto moderního magnetického nabíjení představilo také několik novinek spojujících mobily a auta. Například digitální klíč od vozu nebo dálkové ovládání vozidla telefonem OPPO
Find X3 a hodinkami OPPO Watch 2. Digitální klíč umožňuje přes Bluetooth odemknout vůz pomocí smartphonu. Není potřeba žádná mobilní síť, což je pro každodenní používání pohodlnější.

Dálkové ovládání vozidla umožňuje uživatelům prostřednictvím aplikace vzdáleně zapnout klimatizaci. Může také pomoci majitelům automobilů vyhledat jejich vůz pomocí zatroubení na dálku. K žádné z novinek jsme se ale zatím bohužel nedozvěděli datum jejich praktického zavedení.

Jakým způsobem běžně nabíjíte mobil?

Zdroj: TZ OPPO

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)