Oppo Find N je hlavní konkurencí pro Galaxy Z Fold. Líbí se vám?

oppo find N

Už nějaký čas se proslýchá, že Oppo chystá konkurenta pro řadu Samsung Galaxy Z Fold. Není se čemu divit. Ohebné telefony jsou ve světě stále populárnější a tak si chce i tato firma vzít svůj kousek z koláče. Nyní nás láká na model Oppo Find N povedeným teaserem se slibem, že 15. prosince odhalí další podrobnosti.

Teaser nám však dává jasnou představu o tom, jak bude telefon vypadat. V podstatě velice podobně jako Galaxy Z Fold, ale mezi displeji nebude žádná mezera, stejně jako třeba u Huawei Mate X2. Dokonce unikl i výpis z benchmarku Geekbench, který prozrazuje, že bude pod kapotou tikat čipset Qualcomm Snapdragon 888 spolu s 12 GB RAM. Na trhu se ale dost možná objeví i 8GB verze. Po vybalení z krabičky navíc mobil poběží na systému Android 11.

Doufejme tedy, že Oppo rychle přinese aktualizaci na nejnovější Android. Osobně jsme na Find N velice zvědaví. Ohebných mobilů je totiž v porovnání s těmi normálními jako šafránu a tak každý pokus vítáme s otevřenou náručí.

Jaký ohebný telefon byste si koupili?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)