Oppo Find 7 se nabije 4x rychleji než běžný smartphone

Oppo Find 7

Oppo Find 7 je nejnovější vlajkovou lodí čínského výrobce. Kromě dostatku výkonu, jenž poskytuje procesor Snapdragon 801, pěkného 5,5″ QHD displeje disponuje telefon i rychle se nabíjející baterií. Většina smartphonů dnes končí v nabíječce každý večer, proto musíme ocenit, že se Oppo snaží snížit dobu nabíjení na minimum. Ta je oproti konkurenčním řešením až 4x rychlejší. Za 30 minut se akumulátor dokáže naplnit ze 75 %. Na plné nabití pak stačí zhruba hodina. Pět minut v nabíječce vám pak zajistí dvě hodiny hovoru.

oppo find 7

Co za tak krátkým časem stojí? Oppo nazývá svou technologii VOOC Rapid Charge a má dvě hlavní součásti. První je 4,5A nabíječka a druhou speciálně vyvinutá baterie. Ta je oproti ostatním bateriím vybavena lepší ochranou proti přehřívání. Oppo k tomu dodává, že pokud byste použili baterii neoriginální, riskujete její zničení.

Oppo Find 7

Všechny funkce si můžete prohlédnout v dramaticky vtipném videu.

VOOC Flash Charger

VOOC Flash Charger

Zdroj: GSMarena.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (29)