Nejlepší skládací telefon ještě lepší? Update pro OnePlus Open!

OnePlusOpen
  • OpenPlus Open patří k nejlepším skládacím telefonům současnosti
  • Pochvalu si zaslouží výborná konstrukce, zapomenout nesmíme na fotoaparát
  • Telefon teď obdržel rozsáhlý a důležitý update

Do rukou se mi dostalo OnePlus Open, jeden z nejzajímavějších telefonů na trhu. Přístroj pohání výkonný Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, nechybí spousta operační paměti. Navíc telefon hned dostal důležitý update, který vylepšil řadu věcí. Přinesl konečně Android 14?

Bohužel nikoliv, přesto bych s instalací aktualizace zbytečně neotálel. Update obsahuje listopadové záplaty pro Android 13 a řadu drobných změn, nejvíce ale určitě zaujme vylepšení fotoaparátu, který umožňuje upravit hodnotu expozice.

OnePlus Open fotí skvěle, OnePlus 12 bude ještě lepší

Pokud jste šikovný fotograf (to já bohužel zrovna nejsem), pak si s OnePlus Open můžete pohrát ještě více než v minulosti. Není to nejlepší fotomobil současnosti, v některých situacích fotoaparát trochu bojuje, ale snímky přesto označuji za výborné. Aktualizace zlepšila také stabilitu a výkon systému, s tím jsem ale neměl problém ani před aktualizací. Věřím, že s Androidem 14 bude OnePlus Open fungovat ještě lépe…

Aktualizace OnePlus Open navíc naznačují, na co se můžeme těšit u OnePlus 12, které bude představeno už zítra. Osobně si myslím, že nejnovější vlajková loď od OnePlus posune snímky ještě kousek dál. Ale už OnePlus Open ukazuje, že vývojáři zkrátka umí. V nejbližších dnech se můžete těšit na rozsáhlejší zkušenosti s tímto skládacím unikátem!

Líbí se vám OnePlus Open?

Zdroj: Vlastní

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)