OnePlus One můžete po omezenou dobu koupit i bez pozvánky! [Aktualizováno]

OnePlus One black friday titulka

“Flagship killer” OnePlus One se stále těší velkému zájmu a to jak ze strany médií, tak především od lidí, jenž by si tento smartphone s nekompromisní výbavou za více než přijatelnou cenou rádi koupili z oficiálního prodeje, ale ještě neprošli skrze systém pozvánek, na kterém je celý prodej založen. Pro ty z vás, jejichž zájem o tento telefon postupně neochladl, máme dobrou zprávu.

V rámci zapojení společnosti OnePlus do nákupní horečky – “černého pátku” je totiž po omezenou dobu možno OnePlus One objednat přímo ze stránek výrobce a to bez nutnosti vlastnit pozvánku! Pokud máte o telefon skutečný zájem, moc dlouho neotálejte, přímý prodej bez pozvánek totiž začal dnes a trvat bude pouze 3 dny, čili do pondělí nebo vyprodání zásob. Za bílou, 16 GB variantu dáte 299$, u tmavé varianty s 64 GB interní paměti zaplatíte 349$. V obou případech se tak jedná o bezkonkurenční ceny, vezmeme-li do úvahy výbavu telefonu, která, mimo jiné, zahrnuje čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 pracující na frekvenci 2,5GHz, 5,5″ FullHD LTPS displej, 3GB RAM nebo předinstalovaný CyanogenMod 11S. Na stránkách výrobce je také uvedeno, že 64 GB variantu odešle do pěti pracovních dní a 16 GB variantu začne odesílat do deseti pracovních dní. Telefony by tak měly ke svým majitelům dorazit ještě před Vánoci.

OnePlus One black friday

OnePlus One můžete objednat na těchto stránkách. Nezapomeňte však, že OnePlus k nám objednávky nezasílá. Budete tak muset využít některou ze služeb přeposílání zásilek z jiných zemí do České republiky.

EDIT: 64 GB varianta je bohužel již vyprodaná, 16 GB je ovšem stále k dispozici

 

Využijete dočasného uvolnění prodeje k nákupu OnePlus One?

Zdroj: GSMArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (40)