OnePlus Nord v testu DxOMark uspěl. Na svou kategorii fotí skvěle, ale..

oneplus nord dxomark

Ještě předtím, než byl telefon OnePlus Nord představen bylo jasné, co má telefon za cíl. Nabídnout prémiové funkce, dostatečný výkon i design hodný vlajkových lodí. Na výkon si stěžovat nemůžeme. V něm totiž telefon exceluje. Design je také povedený. Nyní se OnePlus Nord však podrobil testu DxOMark a tak víme, jak je na tom fotoaparát.

OnePlus Nord DxOMark

Recenzent ve své recenzi telefon hodně vychvaluje a z velké části považuje fotoaparát v něm za velice povedený. Celkově si odnesl skóre 108 bodů, což je o bod méně než Huawei P20 Pro představený v roce 2018. Co se týče samotných fotografií a videa, zde si prý OnePlus Nord vede skvěle a za dobrých světelných podmínek nabízí spoustu detailů, rychlé a spolehlivé automatické ostření, přesnou expozici a dobrou ostrost.

OnePlus Nord, outdoor video

OnePlus Nord, outdoor video

V noci je to ale horší. Pokud telefon nemá dobré světelné podmínky, začíná se na fotografiích objevovat šum. To stejné je pak u natáčení videa. Navíc hned několik bodů dolů dostal telefon za špatnou stabilizaci. Suma sumárum produkuje OnePlus Nord dobré fotografie, ovšem pokud často točíte video nebo pořizujete noční snímky, asi se poohlédněte po něčem jiném.

Co říkáte na fotoaparát OnePlus Nord?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)