TOPlist

OnePlus Nord CE 2 přijde dříve, než byste možná čekali. Na co se těšit?

oneplus nord ce 5G 2

OnePlus Nord CE 5G byl představen v červnu letošního roku a mimochodem jsme ho pro vás recenzovali. Očekávalo se tedy, že nástupce přijde až příští rok v podobném časovém období, ovšem nejnovější úniky naznačují, že bychom se jej mohli dočkat ještě dříve.

OnePlus Nord CE 2 možná už v lednu

Ten pochází z webu 91mobiles a tvrdí, že by měl být telefon odhalen v lednu nebo v únoru pro indický trh. Pod kapotou má tikat čipset MediaTek Dimensity 900, který nahradí Snapdragon 750G u současné generace. Naopak ale můžeme počítat se stejným 6,4″ AMOLED displejem s 90Hz obnovovací frekvencí.

Telefon má mít až 12 GB operační paměti RAM a 256GB úložiště. Stejná zůstane také soustava fotoaparátů. Hlavní snímač tedy bude disponovat rozlišením 64Mpx a počítat můžeme také s 8Mpx ultraširokým snímačem a 2Mpx hloubkovým senzorem. Výdrž dostane na starost 4500mAh baterie s podporou 65W nabíjení, což je oproti aktuálnímu 30W poměrně velký skok.

Jaký máte názor na řadu Nord od OnePlus?

Zdroj: 91mobiles

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)