OnePlus Nord 3 nabídne opět skvělý poměr mezi cenou a výkonem. Na co se můžeme těšit?

oneplus nord 2 modrá

OnePlus Nord 2 a jeho vylepšená verze 2T patří k nejoblíbenějším telefonům ve své cenové kategorii a nová verze má být podle všeho za rohem. Chystaný OnePlus Nord 3 má dostat vylepšený displej, vyšší výkon, ale také o něco větší baterii.

OnePlus Nord 3 by se měl pochlubit 6,5palcovým AMOLED displejem s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Současná generace nabízí „pouze“ 90Hz frekvenci, takže se můžeme těšit na o něco plynulejší zážitek. Namísto Dimensity 1300 bychom se měli dočkat vylepšeného Dimensity 8100 Max/8200, který poskytuje znatelně vyšší vícejádrový výkon.

Nezklamou ani fotoaparáty, které jsou i v současné generaci výborné. Firma opět vsadí na 50Mpx hlavní senzor v kombinaci s 8Mpx ultraširokým. Značného nárustu má pak doznat baterie, jelikož dostane o 500mAh větší kapacitu, konkrétně 5000 mAh. Tato hodnota by mohla v kombinaci s úsporným čipem od MediaTeku znamenat skvělou výdrž baterie. K představení by mělo dojít ještě v prvním čtvrtletí letošního roku.

Jaký máte názor na telefony Nord od OnePlus?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)