OnePlus chystá vylepšenou verzi oblíbeného mobilu. Co můžeme čekat?

oneplus nord 2t

Společnost OnePlus letos samozřejmě chystá nové telefony z řady Nord, tedy série, která se snaží vrátit značku tam, kam dlouhou dobu patřila. Cíl je přitom jasný. Nabídnout vlajkový zážitek z telefonu za nižší cenu. Loňskému OnePlus Nord 2 5G se to podařilo skvěle, což se můžete dočíst i v naší recenzi. Letos bychom se měli dočkat kromě modelu OnePlus Nord 3 také telefonu OnePlus Nord 2T, což má být vylepšená verze dvojky. Co o ní tedy zatím víme?

OnePlus Nord 2T nabídne lepší výkon i rychlejší nabíjení

Podle nejnovějších informací má mít telefon jiný modul fotoaparátů a to i přesto, že se v něm budou s největší pravděpodobností nacházet identické snímače. Můžeme tedy počítat s 50Mpx hlavním, 8Mpx ultraširokým a 2Mpx monochromatickým snímačem.

Telefon má nově nabídnout čipset MediaTek Dimensity 1300, což je vylepšený loňský Dimensity 1200, který tiká právě v OnePlus Nord 2. Zlepšení se dočká také nabíjení, respektive jeho rychlost. Zatímco loňský model bylo možné nabíjet maximálně 65 W, ten letošní má dostat 80 W. Samotná baterie má mít kapacitu 4500 mAh. Jak je vidět, půjde o menší změny, které ale určitě budoucí majitelé uvítají. Plnohodnotného nástupce bychom se měli dočkat někdy v létě, zatímco OnePlus Nord 2T má přijít na trh během několika týdnů.

Jaký máte názor na řadu Nord?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)