TOPlist

Už zase? OnePlus Nord 2 vybouchl uživateli přímo u obličeje. Firma zatím mlčí

oneplus nord 2 vybuch

Společnost OnePlus loni představila velice úspěšný model Nord 2, na který si u nás můžete přečíst recenzi. Od doby vydání však již uplynul nějaký ten čas a na internetu se objevilo pár případů, kdy uživatelům telefon vybouchl. Už tomu bude pár měsíců co jsme slyšeli o posledním incidentu a nyní přichází další a zřejmě ze všech nejnepříjemnější.

OnePlus Nord 2 explodoval při telefonování

Uživatel Lakshay Verma na svém Twitteru zveřejnil příspěvek, ve kterém tvrdí, že telefon OnePlus Nord 2 vybouchl jeho bratrovi přímo u ucha když telefonoval. Exploze přitom způsobila poranění na obličeji i ruce, ve které v tu dobu telefon držel. Spolu s bratrem se okamžitě vydal do oficiálního obchodu OnePlus, aby celou záležitost vyřešil. V servise mu bylo sděleno, aby vyčkal 2-3 dny a následně si telefon vyzvedl. Po uplynutí této doby byl postiženému uživateli nepoužitelný telefon vrácen s tím, že mu s jeho problémem nemohou nijak pomoct.

oneplus nord 2 výbuch

Při pohledu na fotografie je přitom zcela patrné, že je telefon na odpis a nelze jej opravit. Při detailnějším pohledu můžeme vidět, že telefon pravděpodobně vybouchl na levé straně, tedy přesně na stejném místě, kde došlo k výbuchu dříve. Lakshay a jeho bratr podali na OnePlus stížnost u spotřebitelského soudu, což je zároveň poslední informace, kterou máme. Každopádně to není ideální vizitka pro společnost. Přitom možná stačilo vyměnit telefon za nový kus a tato kauza by vůbec nemusela dosáhnout takových rozměrů.

Co říkáte na výbuchy telefonů Nord 2?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)