TOPlist

AnTuTu má nového krále. Tipli byste zrovna tento mobil?

OnePlus Ace Pro AnTuTu

Již 3. srpna na své akci představí OnePlus hned několik nových produktů. Není to tak dávno, co jsme vás informovali o tom, že jedním z nich bude mobil OnePlus 10T. Nyní to ale vypadá, že se na akci objeví také OnePlus Ace Pro.

V tuto chvíli se spekulace rozcházejí hned na několika bodech. Jedny totiž tvrdí, že půjde o vylepšenou verzi OnePlus 10T, jiné pak že jde o zcela totožný telefon, který se ale bude prodávat v Číně pod tímto názvem. Samotná firma jej označila za etalon výkonu Android zařízení a očekávat můžeme opravdu brutální specifikace.

oneplus-ace-pro

Samozřejmě bude pod kapotou tikat čip Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1 a nedávno se tento kousek objevil také v bechmarku AnTuTu, kde dosáhl na skóre 1 141 383 bodů, což z něj dělá papírově nejvýkonnější Android telefon světa. Dopomáhat mu budou paměti typu LPDDR5X a chybět nebude ani 150W nabíjení. Systémem pak bude samozřejmě Android 12 postavený na nadstavbě ColorOS.

Jaký máte názor na nové OnePlus telefony?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)