Tohle by mohla závidět kdejaká vlajka. V čem překvapí specifikace OnePlus 9RT?

oneplus 9 RT

Ještě včera jsme vám psali o nepotvrzených informacích ohledně nadcházejícího OnePlus 9RT a mezitím firma oficiálně potvrdila, že telefon představí 13. října na své tiskové konferenci v Číně. Některé klíčové funkce jsme vám tedy už potvrdili a nyní přicházíme s další, která může být zároveň ze všech nejzajímavější.

Na sociální síti Weibo byl totiž publikován teaser, který láká na 600Hz vzorkovací frekvenci displeje. Má mít navíc podporu extrémně nízké latence, což nám dá dohromady velmi zajímavé kombo, které bude zajímavé pro hráče. Zatím ale není jasné, zda bude tato frekvence dostupná i v systému nebo pouze při hraní her. Když jsme pro vás nedávno recenzovali Xiaomi 11T Pro se 480Hz vzorkovací frekvencí, pochvalovali jsme si rychlé reakce a plynulost celého telefonu. Zde se tedy můžeme těšit ještě na vyšší hodnotu a jsme zvědaví, jak budou tuto vlastnost hodnotit první recenzenti.

oneplus 9rt 600hz

Co se týče ostatních specifikací, má jít o Samsung E4 panel se 120Hz obnovovací frekvencí a velikostí 6,55 palce. Telefon má být unikátní také v dalším klíčovém aspektu. OnePlus tvrdí že bude mít telefon vůbec největší chlazení ze všech, což půjde ruku v ruce s výkonným Snapdragonem 888.

Jakou vzorkovací frekvenci má váš telefon?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)