OnePlus 9 RT dostane 120Hz AMOLED displej a dosud nepředstavený čipset

oneplus 9 rt

OnePlus pravidelně představuje svou řadu s písmenem T už od dob OnePlus 3. Od té doby vidíme dostupnější vlajkové lodě v podstatě každý rok. Ještě před nějakou dobou jsme mohli číst zprávy o tom, že společnost své plány přehodnotila a tento rok poprvé OnePlus 9T neuvidíme. Jenže vše je nakonec jinak. OnePlus totiž představí model OnePlus 9 RT.

Specifikace OnePlus 9 RT

Co se týče specifikací, bude prý OnePlus 9 RT vybaveno 120Hz AMOLED panelem, který má být v podstatě totožný s tím z OnePlus 9R. Stejná bude také kapacita baterie (4 500 mAh) a 65W nabíjení. Novinkou má být dosud nepředstavený čipset Snapdragon 870 Plus, o kterém toho ale zatím moc nevíme. Už Snapdragon 870 byl totiž pouze nataktovaný Snapdragon 865 Plus. Že by se Qualcomm rozhodl takty ještě navýšit? Uvidíme.

Specifikace OnePlus 9 RT

OnePlus 9R byl představen již v březnu letošního roku a tento model bude mírně vylepšený. Má jít o vůbec první OnePlus mobil, který bude po rozbalení obsahovat systém Android 12. K oficiálnímu představení by tedy mohlo dojít relativně brzy, jelikož nový systém se má začít rozšiřovat v září.

Jak se na telefon těšíte?

Zdroj: gizchina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)