OnePlus v kódovaném sdělení poodhalilo parametry modelu 9 Pro

OnePlus 9 Pro první oficiální parametry

Během pár následujících dní, konkrétně 23. března, čínská společnost OnePlus oficiální představí telefony ze své deváté vlajkové řady. Bude mezi nimi i model 9 Pro, který by měl představovat úplnou špičku a zastiňovat svými specifikacemi ostatní sourozence. Jak se datum blíží, roste počet různých úniků a spekulací v kombinaci s oficiálními informacemi. Díky snímkům obrazovky jsme například předem zjistili některé specifikace, mluvilo se o adaptivní / dynamické frekvenci displeje a také byla rozseknuta otázka, zda telefony budou mít v balení nabíječku. Teď OnePlus v příspěvku na Twitteru prostřednictvím lehce kódovaného sdělení prozradilo k modelu 9 Pro první oficiální parametry.

Příspěvek ve formátu “LPDDR5120FPS120HZ50MPIMX789HB4K” není pro trochu znalé příjemce těžké rozklíčovat. Vezměme to popořadě zleva. LPDDR5 označuje technologii a současně i očekávanou rychlost RAM pamětí, která v současnosti patří k tomu nejlepšímu možnému. Sekvence 120FPS120HZ s největší pravděpodobností nejprve odkazuje na maximální snímkovací frekvenci natáčených videí ve 4K a pak na obnovovací frekvenci displeje ve stejné hodnotě. Uvidíme, zda nakonec bude skutečně adaptivní.

OnePlus 9 Pro uniklé parametry

Kombinace 50MPIMX789 v sobě ukrývá parametry dvou hlavních fotoaparátů. Padesát megapixelů má ultraširokoúhlý objektiv Sony IMX766 a označení IMX789 má primární 48megapixelový objektiv. Zkratka HB odkazuj na nově navázanou spolupráci s firmou Hasselblad a nakonec 4K potvrzuje maximální rozlišení u videozáznamů. Marketingové oddělení populární čínské firmy OnePlus potvrdilo, že má smysl pro zábavná sdělení, když k modelu Pro 9 odhalili první oficiální parametry tímto způsobem.

Kolik tipujete, že bude One Plus 9 Pro u nás stát?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)