Uniklé snímky odhalují hlavní parametry OnePlus 9 Pro. Včetně foťáků

OnePlus 9 Pro uniklé parametry

Řecký server Techmaniacs.gr zveřejnil snímky obrazovky, které zachycují sekci O telefonu v očekávaném vlajkovém mobilu OnePlus 9 Pro. U přístroje, který by měl podle dosavadních spekulací během března dorazit společně s dalšími dvěma variantami, tak už známe několik zásadních specifikací. Mezi uniklé parametry OnePlus 9 Pro patří například i rozlišení všech fotoaparátů, model procesoru, typ displeje a minimálně jedna kombinace pamětí. Co konkrétního jsme se tedy dozvěděli?

Srdce mobilu by měl tvořit čipset Qualcomm Snapdragon 888, tedy absolutní špička. Přední straně by měl dominovat 6,7palcový Fluid AMOLED displej s maximální (pravděpodobně dynamickou / adaptivní) obnovovací frekvencí 120 Hz. Tato konkrétní varianta OnePlus 9 Pro, ze které uniklé snímky pocházejí, má mezi parametry 8 GB RAM a 128 GB úložiště. Kombinace zadních fotoaparátů bude 48 + 50 + 8 + 2 megapixely. Snímky z aplikace pro focení, která bude přepracována, ukazují na natáčení ve 4K při 120 FPS a v 8K při 30 FPS.

Nový vlajkový telefon OnePlus 9 Pro dorazí během několika málo dní. Společně s ním pravděpodobně standardní model OnePlus 9 a zatím neznámý třetí model. Mohlo by jít o varianty 9E, 9 LIte nebo 9R.

Která z odhalených informací vás zaujala?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V kapse stále nosí starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)