Bude v balení mobilů OnePlus 9 nabíječka? Odpověděl přímo šéf firmy

OnePlus 9 nabíječka

Apple, Samsung a částečně třeba i Xiaomi. Tito výrobci postupně zavádějí trend, v rámci kterého se k mobilním telefonům přestávají přibalovat jako základní příslušenství nabíjecí adaptéry. Ze stejného důvodu, jako třeba i Huawei přestal k mobilům dávat silikonové obaly. Jde o životní prostředí a snahu neprodukovat věci, které uživatel vůbec nemusí potřebovat. “Adaptérů má většina lidí doma několik,” podotýkají výrobci mobilů. Jelikož se už 23. března máme dočkat příchodu telefonů z řady OnePlus 9, objevila se i v souvislosti s nimi otázka, zda u nich bude nabíječka.

OnePlus 9 nabíječka v balení Pete Lau potvrzení

Dotaz na přítomnost adaptéru v balení padl na internetovém fóru společnosti a jejího zodpovězení se zhostil přímo šéf OnePlus Pete Lau. Zákazníci se prý “nemají čeho obávat” a nabíječka bude součástí prodejního boxu. Očekává se přitom příchod tří modelů a jejich nabíjecí výkony nemají být stejné. Varianty OnePlus 9 a 9 Pro budou podle dosavadních spekulací podporovat 65W nabíjení, čemuž by snad měla odpovídat i nabíječka. Model s údajným názvem OnePlus 9R či 9E by pak měla disponovat výkonem 33 W.

Kolik máte doma nadprůměrně výkonných nabíječek?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V kapse stále nosí starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)