OnePlus 7T: nástupce vlajkové lodi je údajně za dveřmi. Na co se těšit?

oneplus 7t 7 pro

O chystaném OnePlus 7T, který by měl být představen již za měsíc uniklo nedávno spoustu informací. A jak se očekávalo, bude se jednat o vylepšenou vlajkovou loď OnePlus 7 Pro, která není na trhu ani půl roku. Na co se tedy můžeme těšit?

OnePlus 7T bude údajně poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 855 Plus, což je vylepšená verze klasického Snapdragonu 855, který pohání OnePlus 7 a 7 Pro. Disponovat bude 8 GB paměti RAM a na výběr dostaneme ze dvou velikostí – 128 a 256 GB. Na přední straně se můžeme těšit na 6,55″ 90 Hz Super AMOLED displej s 2K rozlišením, což je celkem znatelný upgrade oproti stávajícímu 6,41″ 60Hz Full HD + displeji, který je osazen v OnePlus 7.

oneplus 7t 7 pro

Vylepšení se dočká také fotoaparát, který bude trojitý s čočkami 48, 16 a 12 megapixelů. Selfie kamerka bude disponovat rozlišením 13 megapixelů. Fotoaparát bude umět natáčet také širokoúhlá videa a zpomalený záznam dosáhne až na hodnotu 960 FPS. Kapacita baterie pak narostla o 100 mAh, konkrétně z 3 700 mAh na 3 800 mAh. Co se týče barevných provedení, budeme si moc vybrat ze dvou – Frosted Silver a Haze Blue. Společnost kromě jiného nabídne také roční bezplatné cloudové úložiště pro fotky a další data. Na další informace si zřejmě budeme muset počkat až do konce září, kdy společnost telefon představí.

Má OnePlus 7T smysl? Zejména oproti OnePlus 7 Pro?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)