OnePlus 7T Pro McLaren edice je za dveřmi. Co o ní víme?

oneplus 7t pro mclaren

Společnost OnePlus loni vydala vedle klasického OnePlus 6T také jeho McLaren edici, která nabídla kromě rychlejšího nabíjení 10 GB operační paměti RAM oproti standardním 8 GB. A nyní to vypadá, že bude spolupráce pokračovat i tento rok. CEO společnosti Pete Lau totiž na svém Twitteru zveřejnil příspěvek, který láká na McLaren edici OnePlus 7T Pro.

K představení by mohlo dojít už ve čtvrtek, 10. října spolu s představením OnePlus 7T Pro. Ten by měl nabídnout procesor Snapdragon 855 Plus s grafickým čipem Adreno 640. Operační paměť se zastaví na kapacitě 8 GB, ovšem spekuluje se taktéž o 12 GB variantě. Velikost úložiště by pak měla být 256 GB. Od svého předchůdce – OnePlus 7 Pro se příliš lišit nemá. Displej má být úplně totožný, jako v případě předchozí generace. Tedy 6,7″ 90 Hz AMOLED displej s rozlišením 3120×1440 pixelů.

OnePlus 7T Pro McLaren edice má zdobit typická kombinace oranžové s černou, nebude chybět ani imitace karbonu. Původně se spekulovalo taktéž o černobílé variantě, od které však OnePlus nejspíš odstoupilo.

Jste zvědaví, co přinese OnePlus 7T Pro McLaren?

Zdroj: androidauthority.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)