OnePlus 7 a 7 Pro pomalu dostávají Android 10

oneplus 7 android 10

OnePlus vydalo druhou betu Androidu 10 pro telefony OnePlus teprve před několika dny a nyní se trochu nečekaně odhodlal k vypuštění plné verze a to pro své vlajkové lodě – OnePlus 7 a 7 Pro. Společnost systém zavádí postupně a v případě, že nenastanou žádné problémy dojde k rozšíření do dalších regionů během několika dní. Na jaké novinky se můžeme těšit?

oneplus 7 pro andoird 10 novinky

Kromě velkého množství funkcí, které jsou pro Android 10 typické nabídne OnePlus několik exkluzivních funkcí. Můžeme si více přizpůsobit vzhled systému a to včetně zamknuté obrazovky. V notifikačním centru nalezneme novou funkci Smart Display. Ta poskytne informace o detailech jako právě přehrávaná hudba či nadcházející událost v kanceláři.

oneplus 7 android 10

S aktualizací také dostaneme novou aplikaci Game Space, kde lze najít všechny informace o našich hrách a následně je spravovat. Server Android Police hlásí, že doposud nedostal výzvu k aktualizaci ani na jednom z jejich OnePlus telefonů, ovšem první šťastlivci ji již dostávají. Ke všem majitelům se má dostat během několika následujících dní.

Vyzkoušeli jste OnePlus 7 či 7 Pro?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)