Oficiálně končí podpora pro dva populární OnePlus mobily

OnePlus 6 6T konec podpory

I když je zařízení sebelepší, jednoho dne mu nevyhnutelně skončí oficiální podpora od výrobce, protože je obtížné (a taky nevýhodné) jej udržovat v top kondici. V dnešní době se tato doba u mobilních telefonů pohybuje kolem tří roků a platí to i pro dva starší vlajkové modely od OnePlus, pro které oficiálně nastal konec podpory před pár hodinami. Ve chvíli, kdy ji oznámil přímo výrobce na svém webu. Řeč je o telefonech OnePlus 6 a OnePlus 6T, jedněch z nejoblíbenějších vlajek této značky.

Oficiální konec podpory pro OnePlus 6 a 6T

“Po třech systémových aktualizacích, více než třech letech pravidelných updatů, více než šedesáti uzavřených beta testech a třiceti otevřených beta testech nastal čas uzavřít tuto kapitolu,” napsala čínská firma majitelům těchto telefonů na svých stránkách s podporou. Poslední záplata je datována k listopadu 2021. Vzhledem k oblíbenosti těchto telefonů u uživatelů i vývojářů alternativních nadstaveb ale rozhodně nepatří tyto dva kousky do koše. Modely OnePlus 6 a OnePlus 6T jsou v některých žebříčcích popularity mobilů této značky dokonce i před novějšími a modernějšími stroji.

Které OnePlus telefony jste vyzkoušeli?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)