OnePlus 5T nebude. Místo něj přijde OnePlus 6 dříve

oneplus 5t nebude

Minulý rok OnePlus překvapilo, když vypustilo dva téměř totožné telefony, a to během pouhých pěti měsíců. Důvodem byl nový čipset Snapdragon 821. Očekávalo se, že podobně to bude i tento rok a lidé se tak dočkají modelu OnePlus 5T. Podle posledních informací to ale vypadá, že nic takového nebude. Místo toho se urychlí vydání OnePlus 6.

OnePlus 5T nevyjde, nový model ale přijde dříve

První náznaky toho, že OnePlus 5T nevznikne se dají spojit s informací, že se nechystá vylepšený procesor Snapdragon 836. Právě vylepšený procesor byl jeden z důvodů, proč vznikl model OnePlus 3T. Dále se u tohoto modelu vylepšilo úložiště a fotoaparát.

oneplus 5 recenze OnePlus 5

Takže pokud by měl vzniknout OnePlus 5T, tak by se logicky dalo uvažovat pouze nad vylepšením fotoaparátu. Procesor by zůstal stejný a úložiště je také u OnePlus 5 dostatečné. A i když by si fotoaparát rozhodně zasloužil vylepšení, je to trochu málo k tomu, aby se tvořil hned nový model.

Vynechání modelu 5T ale zároveň mělo postrčit vydání OnePlus 6, kterého bychom se měli dočkat již v prvních měsících nového roku. Na nějaké spekulace či specifikace je ještě brzy, otevírá se tu samozřejmě možnost toho, že by i OnePlus mohl přijít s modelem s minimálními rámečky.

OnePlus 5

OnePlus 5

1.0
  • Displej 5,5", 1080 x 1920 pixelů, AMOLED, 401 ppi
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 835
  • RAM 8GB
  • Fotoaparát 16 + 20 MP
  • Baterie 3300 mAh
  • Cena od 10 935 Kč

Myslíte si, že OnePlus 6 už bude mít také displej s minimálními rámečky?

Zdroj: phandroid.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)