OnePlus 5T bude mít 3,5mm jack, potvrdila to přímo společnost

oneplus 5t zvuk

Čínská společnost OnePlus několik týdnů před oficiálním oznámením potvrdila, že jejich novinka se bude jmenovat OnePlus 5T. Zároveň se potvrdilo i to, že telefonu zůstává 3,5mm jack.

Telefon OnePlus 5T si zachová 3,5mm jack

OnePlus je jedna ze společností, která dává jasně najevo, že s 3,5mm jackem i nadále počítá. A to tak, že hlavní téma prvního odhalování nového OnePlus telefonu, bylo věnováno právě 3,5mm jacku. Společnost se tím doslova pyšní. Zároveň dodali zajímavou informaci o tom, že téměř 80 procent uživatelů OnePlus používá sluchátka s 3,5mm jackem. I to byl jeden z důvodů, proč se společnost rozhodla jej v nadcházejícím telefonu nechat.

OnePlus 5T 3,5mm jack OnePlus 5T

Každopádně výrobci telefonů mají už ve zvyku využívat k propagaci starší technologie zrovna v čase, kdy se to hodí. A v těchto měsících je zrovna 3,5mm jack na ústupu. Jednou se vychválí za podporu jacku a v dalších modelech již není. Dobrým příkladem je Google, který si minulý rok rýpnul do Applu přímo ve svém hlavním videu, že mají 3,5mm jack. A jak to dopadlo u druhých Pixel telefonů už víme. I u OnePlus bychom tedy byli na pozoru.

Těšíte se na chystaný telefon OnePlus 5T?

Zdroj: androidheadlines.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek